Kašle na mňa

NNNatasha

vieš čo , rob presne to , čo robí on ! a ber to tak , že sa môže stať že to spolu aj skončíte , žena prirodzene potrebueje od muža cítiť záujem a ak sa ti neozýva asi o teba záujem nemá? vieš niekedy aj keď je to ťažké treba skončiť niečo , čo nefunguje a dostaneš niečo lepšie chápeš ,?

Agnes989

No ak vzdy pises ako prva ty, tak mu proste nenapis. Ak ta ma rad a chce ta, tak sa ozve. Je to divne zmyslanie dvoch ludi co by sa mali mat radi, ze sa nechcu otravovat.

Michaelo

Tak sa s ním o tom porozprávaj iba tak zistíš kde je pes zakopaný. Po a) nechce byť ten čo otravuje bojí sa, že by to pokazil po b) má ťa už dosť a nechce sa mu s tebou komunikovať stačí mu tých pár chvíľ kedy spolu komunikujete a iné veci :) takých vzťahov je veľa mladých je vo vzťahu i ked to neklape ale nechcú byť sami no

Monča..

Napísala som mu,ja len chcem vedieť,že či mu to nie je jedno,že čo robím,s kým som a či mu nechýbam ...

Monča..

Mám mu napísať?? Prosím vyjadrite sa k tomu. Podľa vás ma ešte ľúbi?? Lebo on je taký,že tiež nerád píše prvý,lebo si myslí,že otravuje :( Alebo mu som ukradnutá??