Liecba nezabera?...Kde je chyba?

Príspevok v téme: Liecba nezabera?...Kde je chyba?
mykozova

V lete tohto roku som prekonala mykozu vnútorných aj vonkajsich genitalii. Na radu lekarnicky som si kupila canesten combi 6 cize 1tableta a krem v jednom. Liecba zabrala ale odvtedy sa mi stale vracia. Uz ju mam po tretíkrát odvtedy. Rozdiel je v tom ze teraz sa prejavuje len na vonkajsich rodidlách nastastie a nie v takom rozsahu ako v lete. Cize len pocitujem take stipanie, palenie a pichanie v tej casti pyskov a ustia posvy. Pri utierani toaletnym sa to prejavuje najviac az takym pichanim akoby som pouzivala smirgel papier. Hej mozno to vyznie vtipne ale mna to dost znepokojuje. Masticku canesten som si kupila zaciatkom minulého tyzdna a pouzivam ju trikrát denne. Ali to pichanie a stipanie neprestava. Znamena to ze mast nepomaha? Je to vôbec mykoza alebo uz nieco ine? Ine tazkosti nemam len to pichanie a stipanie a obcas svrbenie v tej oblasti. Co mam robit? Ved ta mast s obsahom klotrimazolu by mala zabrat nie? Sladkosti som obmedzila. Alebo mam byt len trpezliva a tyzden je malo na zlepsenie? Co robit? Preco sa mi to stale opakuje? V minulosti som nikdy nemala s tymto problemy a to mam 29 rokov. Preco od leta sa mi to stale vracia ked dovtedy som nemala take problemy? Dajte rady prosim. Kupit si inu mast alebo co robit?
Dakujem

susisusi

preco si nebola u gynekologa??? hladas radu u lekarnicky, na fore....co takto sa poradit s odbornikom, dat si spravit testy? lekar ti pomoze odbornejsie ako lekarnicka a forum, ktore ti genitalie nevidi....

mykozova

Ja sa len trosku spotim a uz ma to tam dole svrbi a stipe. SPrchujem sa pravidelne ale mam nadvahu a toto to asi este viac zhorsuje ze som tlstejsia a tym sa to skor zapari. Myslite ze toto je pricina? Alebo je pricinou priatel ale on nema tazkosti ziadne odkedy to mam. Zacala to od leta ked sme boli obaja v aquaparku dvakrát. Odvtedy ma to trapi.

mykozova

A co infracervena lampa? Ved ta dava teplo nie a mykoza nema rada teplo a sucho. Nemohlo by mi to pomoct keby som sa tam dole nahrievala tou lampou?

RNG

Mykozy/candidy mozu mat vnutorny problem tj zlu crevnu floru a jedenie prebytkov cukru a vyrobkov z bielych muk. Ber zmes mikrovlaknin 15 gramov denne a nasadzuj nsi kvalitne probiotika. Ak si vybudujes v crevach silnu probioticku floru, ta ti vyrobi dostatok protilatok aj na boj inde v tele
Kedze nevies vlastne ci to je mykoza(na to je doste brat najma entericke kapsule oreganoveho oleja, ako ma firma NOW) alebo ine, moze to byt aj ina infekcia ako napr bakterialna, na co odporucim najma berberine, 2 x 1 gram, alebo viralna, pozri cez Google.sk pod mojim nickom a slovom Herpes.
Pre istotu by som sa nespolieal na lekarnicku, ale dal by som sa vysetrit lekarom, urobili by ster a kultivaciu a tak by ti bolo jasne, o co sa jedna.

diskutujem

mozno to ani nieje mykoza ale nejaka bakterialna infekcia. a sex ani petting teraz nepraktizujte a oral uz vôbec nie. mas tu oblast citlivu. ked tak skus masturbaciu ak uz nemozes tak velmi vydrzat. ale ruky si tiez dokladne umy.

mykozova

A este som zabudla uviest. Priatel nema take problemy. Po vylieceni v lete sme mali sex len parkrat a teraz uz asi dva tyzdne nic len raz ma dvakrát ma robil rukou lebo som uz nemohla vydrzat a sex som radsej neriskovala aby som ho nenakazila. Ruky si predtým umyl ako som mu nakazala. Teraz mam uz tiez problem mu odolavat a mam na neho chut a sme z toho obaja dost frustrovani uz. Neviem ci vydrzim. Uz ani rukou nie tak sa zblaznim z toho ale teraz mi predovsetkym ide aby som sa tych problemov uz nadobro zbavila.