Zmiesane pocity - co tym myslel?

Príspevok v téme: Zmiesane pocity - co tym myslel?
ratafakplach

Priatel mi dnes povedal, ze nepotrebuje sa so mnou milovat. Ze neciti tu potrebu. Ze jemu uplne staci a je stastny, ked je so mnou, ze sa moze so mnou tesit, ze som krasna a tesi sa zo mna.
Je to dobre, ci zle? Mam to chapat tak, ze ho nepritahujem, alebo len mi chcel dat najavo, ze si ma vazi a lubi? Chcel mi tym len zdoraznit, ze nie je so mnou kvoli sexu?

Agnes989

Co tym myslel naozaj nemozme vediet, ty ho poznas najlepsie, ci bol vzdy taky ze do sexu az tak moc nebol alebo ho to chytilo zrazu. Mohol sa snazil byt aj romanticky nakolko spolu nie ste casto, ale ked ste spolu a odmieta sex, alebo ho sam nikdy neiniciuje, tak uz to je divne. Sa ho na to normalne spytaj ako to vlastne myslel.

ratafakplach

Spavali sme spolu, no nie nejak casto, nebyvame spolu, nemame na to vela moznosti a prilezitosti. Zacali sme so sexom po roku chodenia. Teraz sme uz 5 rokov spolu Milovanie bolo vzdy pekne, so vsetkym,co k tomy patri. S potenciou problem nie je :)

sweater*

ak ste spolu este nespali tak sa ti snazil povedat ze nieje s tebou kvoli sexu. ak spolu spavate a zrazu toto povie, ja by som hadal ze sa jedna o nejaky problem