Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?

Príspevok v téme: Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?
Viranka

Mam 15 rokov a jednu starsiu (22) a jednu mladsiu sestru (12). My dve mladsie musime trpiet sestru a jej priatela, konkretne to ked u nas prespavaju a maju sex. Mozno sa budete smiat, ale keby vas pravidelne budili tie hrozne zvuky a to jej vzdychanie....ja proti samotnemu sexu nic nemam, ale strasne nam to vadi. Aj mladsej sestre. Byvame vo velkom dome, rodicia nic nepocuju, ti maju spalnu inde od nas. My tri mame svoje izby tesne vedla seba. Pravidelne sa budime v noci na to, ze oni dvaja pridu pripiti, ze potom vyvadzaju v izbe , ze my ich musime pocuvat....mimo toho, sestra je dost arogantna, nemam s nou absolutne ziaden vztah, nikdy som sa s nou nerozpravala o niecom hlbsom. Doma po nej a po jej frajerovi musim vsetko upratovat, lebo oni dokazu vsetko len rozhadzat. Neviem ako jej povedat, aby boli pri sexe tichsie...s nasimi to riesit nechcem,to sa tiez hanbim :( A tak isto za nou nechcem ist, rozmyslala som, ze by som jej to napisala na papier alebo co...prosim nesmejte sa, fakt je mi to trapne, aspon keby som mala so sestrou dobry vztah, tak nevaham. Ale my nemame ziaden vztah.

Viranka

Ludia aki ste domyslavi :D sestra tu facku dostala, lebo mamine vykrikovala, ze je svatuskarka a ze je to jej vec, co robi vo svojej izbe. Musim povedat ale, ze sestre spadol hrebienok, a jej frajer byva u nas len raz za tyzden. On totiz nebyva v nasom meste a preto u nas prespaval. A aj atmosfera doma je uz lepsia, sestra uz nechodi ako pani podome :D je milsia no

Merkel

ja by som navrhoval nieco celkom ine. zavolaj si aj ty frajera a vyvadzajte este viac a hlavne ked pride sestra s tym tulpasom aby ich to dobre rusilo. alebo si nahraj z inernetu nejake sexualne zvuky a potom to pusti tak aby to bolo pocut az k susedom. uvidis jak vtrhnu k vam do izby a budu hladat kto to tam vzdycha a vykrikuje.

genova

Viranka si dobra poziadala si o radu premyslala si co spravit a spravila si spravne.Rodicia maju byt tvojom zivote ty naj a ak mas nejaky vazny abo aj nevazny problem chod za rodicmi tym im ukazes doveru...Viem ze v 15ske si este ostychava a doba je sialena ale stale ak mas problem ries ho s nimi oni si svoje vzivote odskakali takze budu ta vediet pochopit.A vsetko trva len ako sa hovori 3 dni to ze segra na teba najacala bola jej este hlupa reakcia to neznamena ze ma viac jak 20 ze je dospela....A to co uz tu pisali posledny necitaj nema zmysel muttit si rozum nezmysel prispevkami.

usb

Niektori ludia sa spravaju ako prasce. To ako v romskych osadách. Rodicia sexuju pred deckami a potom sa cuduju, ze ich decka sexuju uz dobre, ze nie v 11tich. Virana odkaz segre nech si leze sexovat s frajerom inde a nie doma.

5.5elsa

juro 89 presne nech si zapchá ústa vankúšom napríklad :D aj tak sa dá...,, žužova to je tiež pravda facka bola asi aj kvôli arogantnosti hm aj to môže byť ....

Žužova

A nenapadlo vas napríklad že ta facka ani tak nemusela byť konkretne kvoli tomu sexu ale že dcera bola pri rozhovore arogantná ,drzá tak jej matka vylepila ?? ach ludia..

DontWorry

Mne pride nenormalna aj ta facka a rovnako aj to, ze ten mlady prespava pravidelne v ich dome, ale to by mozno aj bolo akceptovatelne..ale to ze by mi robil bordel v skutku cudzi clovek v mojej obyvacke a kuchyni..tak to by som riesila

Facka bola neprimerana pretoze vylepit dospelej dcere za sex ked urcite tusia rodicia, ze ak su spolu v jednej izbe tak daco spolu aj maju...proste akoby oni to v mladosti nezazili..

Mozno nie je zrovna najlepsie, aby 12 rocna pocuvala taketo vzdychy, ale robit z toho nieco nemoralne - vsak sex, to teraz mame mladych ucit, ze sex je nieco nechutne? Rodicia nesexuju vo svojej spalni? Vy ste nikdy vasich nepoculi? Lebo ja hej a mala som 13..teraz som mala mat z toho traumu? Vsak je to uplne normalna ludska potreba. Problem bol len v tom, ze najstarsia nebola ani kus tolerantna..mali sa krotit, ale ani vtedy nazaruci nikto, ze to nebude pocut...lebo ako bolo spomenute, malo kto z nas si uvedomi intenzitu hlasu pri sexe