lubi dvoch

Soraja

maťa aj ty mas s tvojim take problemy? Lebo mne sa to stalo s kazdym chalanom, neviem v com to je. A neviem si predstavit co bude v manzelstve...

Soraja

motyk toto nie su teenegerske problemy, ako vies ze kaloman je teenager? ja napriklad mam teenagersky vek za sebou ale chlapis su stale taki, ako som napisala, ineho som este nespoznala

sasa

kaloman prepac mi toto vyjadrenie,ale tvoja laska si z teba robi blba:))
mysli si, ze jej vsetko u tebe prejde, lebo ju lubis,a urcite ma aj pravdu, ze ju lubis a zalezi ti na nej.
myslim si, ze tvoju priatelku ten druhy chalan sex.pritahuje, a ona nevie, co dalej
ty si istota, kt.je super a nechce ta stratit, ale na druhej strane ten druhy chalan ju ocaril a ja pochybujem, ze tomu ocareniu odola.
tebe to povedala aby mala aliby, ked sa to s tym druhym stane.a ked jej to nevyde tak ako chce, tak bude zasa s tebou.
je hnusne, co som napisala, ale chcem ti otvorit oci..som presvedcena, ze je to tak.
na tvojom mieste by som s nou prerusila tvrdo vsetky kontakty..nech si dievca uvedomi, co si jej daval ty, a co jej da ten druhy.
aspon sa nebudes trapit predstavami,nehovorim ze rovno rozist, ale nechat ju na chvilu tak aby prisla na to, co v tebe môze stratit..
zelam ti vela stastia.

maťa

soraja:
klobúk dolu, napísala si strašnú pravdu, vidím, že všetci chlapi začnú byť po určitom čase rovnakí.

Soraja

kaloman ahoj, no mne sa to tiez nejako kazi s mojim drahym, lubim ta som nepocula vyse tyzdna, pritom inak ked sme spolu je v poho,ale je nejaky divny, neviem co mu je, a tiez stale neco vycita, ale snad je to len prechodne obdobie. Jasne ze nie si dokonaly, ved nikto nie je,ale mas pravdu, staci povedat raz. JA mam s chalanmi take skusenosti, ze prejde rok, dva a zacnu si vsimat len zle veci, nic dobre, zle ti vyhadzuju na oci a ked nieco urobis dobre, napr, oblecies sa pekne, tak ti uz nepovie, jej zlatko aka si pekna. Neviem ci su vsetci taki,ale mne to tak pripada, vzdy je to o tom istom. Nechapem ako ludia mozu "zabudnut" ze lubia, ved vztah a laska nie je o vycitkach, je to o tom, ze mate jeden druheho, ze si mate pomahat, chvalit s aza uspechy a neuspechy spolu prekonat a ked ma niekto zlu naladu,alebo je nervozny, ved to je normalne sme ludia a kazdy ma svoje problemy. Ved nikdy nenajde dokonaleho chlapa. JA mojmu nevycitam nic, len ked on zacne tak zacnem aj ja, len sa branim,ale nechapem, preco to robia. Ved nikde nenajdu dokonaleho,alebo dokonalu, taki clovek neexistuje. Ja neviem, viem ze ju lubis, neprerusuj s nou kontakty, bud s nou co najviac, nech zabudne na toho typka, ono je to pravda, ze ju taha nieco nove, ale mala by si urcit priority. Napis ako to pokracuje. Musi to byt pre teba strasne tazke, to ti verim. aj som teraz tiez dost utrapena, ale ved nejako to spolu zvladneme:-)hlavu hore

zajik

mne sa to nezdá najlepšie riešenie prerušiť s ňou všetky kontakty, iba ak by si to chcel skončiť....inak si môžeš byť takmer istý,že s i začne s tým druhým...je to len môj názor..

maajjjo

kaloman. Bol som v takej istej situacií.No len ja som realista a nelietam v oblakoch. Niekto si myslí ,že potrebuje oporu a ty sa jej teraz musíš viac venovat a rozprávat sa s nou. Hej je to dobre.Len zakazane ovocie najlepsie chutía ju to bude k nemu tahat. Sama si musí uvedomit ,ze ty si ten koho lubi.V takejto situácií treba pauzu. Bez toho ,že si budete volat,bez ziadneho kontakt.