Vypln kyseliny hyalurónovej na kruhy pod ocami - skusenost

zuzi74

Vies, len co znamena super...pre niekoho su aj male kruhy pod ocami hotova katastrofa a tie moje fakt male nie su, takze je naozaj tazke ich zmiernit. Na vacky som kedysi pouzivala gel z botoceutical, tiez celkom dobre zaberal, ale extra zazrak to nebol, preto uz velmi na tieto drahe a k tomu chemicke gely a masticky neverim. Ja teraz testujem opunciovy olej, ktory posobi na kruhy a vacky pod ocami, tak snad cosi pomoze:-)

karolina232

Zuzi ja mam ten isty problem a vobec mi to neodporucali , je len pri kruhoch, nie pri vackoch, ktore zvyraznuju kruhy, odporucili mi teoxane nejaky ocny krem, ci gel za 40 eur, vraj super na tie vacky, neviem...

zuzi74

Verim, ze musis byt spokojna s vysledkom, hlavne to omladenie zenu potesi, lebo kto nema kruhy pod ocami, tak to nepochopi. Ja mam este aj ako bonus vacky a beda, beda, keby som prehyrila noc alebo nedajboze preplakala, na druhy den sa mi to hned na ociach odrazi. No aj tak som posero ist na takyto maly zakrok, lebo ako tu uz niekto pisal, po vstrebani kyseliny to bolo este horsie. U kazdeho cloveka to bude zrejme individualne.
Keby som sa mala rozhodnut, tak radsej ta operacia, aby to bolo uz dlhodobe.

gulickaa

je to nahradenie chybajuceho tuku, v dosledku ktoreho su viditelne zilky a kruhy. myslim ze vpich raz za rok nic nespravi. ja som teraz spokojna a je to uplne prirodzene :) a pokozku to vyzivuje, ved kyselina je sucastou nasho tela:), prirodzene sa vstrebe. ale je to moj nazor, kazdy sa sam musi rozhodnut, ja budem len odporucat

zuzi74

Ked mas kruhy pod ocami geneticky dane, tak tomu nezabranis ani pravidelnym pitnym rezimom ani kremami, ktore mozu sice trochu pomoct, ale nezbavis sa ich uplne. Kyselina hyaluronova moze pomoct o dost viac, ale tiez si neviem predstavit, ako ta koza pod ocami bude vyzerat po opakovanych vpichoch. Pride mi to ako botox, ked s tym raz zacnes, tak ta to stale laka a po rokoch ta pokozka vyzera katastrofalne, ked s tym skoncis.

gulickaa

Neviem no, tí, co maju kruhy prepadnute ako som mala ja, tam pomoze len ich nadvihnut a okolie sa presvetli. Ja som do kremikov a podobnych veci vrazila neskutocne prachy a nic. Roky roky nic. Az teraz mam to, po com som tuzila :) A uz mi netreba ziadne kremiky :D

Mimi21

Odporúčam na tmav kruhy pod očami DNA SERUM. Objednala som si ho zo stránky parfumerytrade. Úžasny výsledok, tmavé kruhy odstráni a spevní očné okolie. Je drahší ale oplatí sa investovať.

gulickaa

no co ti poviem, ze som tam nesla uz pred rokmi..... bola som este v januari na dopich, to mi uz len trosicka dala kde boli nerovnosti a ok. dokonca som si dala botox na vrasky pri ociach ale to len malinke dve bodky, lebo som mala \\\\\\\"vejariky\\\\\\\". ae co sa kruhov tyka, zlepsenie o 80 percent :)