Vypln kyseliny hyalurónovej na kruhy pod ocami - skusenost

gulicka

tiez som sa bala rizik, ale nic. ani mi nic nehovorila len ze ked by som pocitila nieco neprijemne jej mam povedat-pri aplikacii. ale vsetko bolo ok, dokonca nebolo ani vpich vidiet, nic.... a na dopich mozes prist kedy budes chciet. pichla to tak nizsie pod oci, nie priamo do kruhov, takze... :) fakt, pohodka

gulicka

Len im zavolaj, na nete maju cislo a ona ta objedna ked bude ta lekarka robit. Kyselinu robi asi len ta jedna. Lebo aj mna preobjednavali lebo bola chora raz. Velmi prijemna, vsetko ti vysvetli ked tam uz budes.... Potom sa ozvi ak tam pojdes :)

gulicka

Povedalo ze to vydrzi zhruba ten rok, ale zalezi to od organizmu, od spalovania.... A ze ja som chuda tak mne zrejme menej :D A cena ok, a ze ked budem chciet, mozem prist na dopich, ale ze tie dva tyzdne to este bude nasavat vodu, takze treba vyckat co to urobi. Ze v okoli oci radsej pichnut menej, aby sa potom zbytocne nevytvoril vak.... :)

niki........

Nejak malo si platila ze?....pani lekarka ti kolko povedala ze to vydrzi?takze nebolelo...super ze sa ozvajua...gulicka