Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazka na RNG - ulcerozna kolitida

Príspevok v téme: Otazka na RNG - ulcerozna kolitida
katka1985

Dobry den,

Mam otazku na pana RNG.
Mam UC a beriem lieky ako pentasa.
Okrem toho beriem lieky na prirodnej
baze(chlorophyll, zeleny jacmen, kokosovy
Olej..vsetko pilurky)
Chcem sa uistit ci ten detox mi nezhorsi zdravotny stav lebo niesom este v remisii.
Citim pri uzivani mansie bolesti brucha ku hnacke, toci sa mi obcas hlava.
Dakujem za odpoved

RNG

Na kyseliny je napr Betain HCl s pepsinom, kolko ti treba si musis zistit sama, zacni od jednej kapsuke s jedlom a ked to nestaci zvys na 2. Na enzymy pozri napr na pancreatin, napr znacku NOW, 500 mg kapsule, 4x, tj obsahuju ekvivalent 2 gramy pankreatinu,. Skus 2 s jedlom a kyselinami.

RNG

Mozes skusit brat aj collostrum v pripade oslabenia, davka je 2 x polievkova lyzica kopcom prasku, odporucam brat aspon niekolko dni na posilnenie.Dobra znacka je Novozealandska,Symbiotics, lebo tam maju kravy na volnej pasi, "neosetrovane" hormonami a antibiotikami a Novy Zealand je asi najmenej zamorena krajina na svete.

RNG

Shantri, kvalitne probiotika musia byt kyselinovo a tepelne odolne, inac sa zive do criev nedostatanu. Pozri napr na znacku Healthy Origin, ma ju aj swanson.
Aloe odporucam powder, freeze dried, co je koncentrat 200 : 1 tj jeden gram sa rovna 2 deci aloe vera .
Swanson ma tiez dobry berberine, davka je 2 x 1 gram , intenzivne.

shanti

Dobry den RNG, chcela by som Vas poprosit o zhrnutie doplnkov, ktore su vhodne pri UC. (idem objednavat zo swansonu) Vlakniny viem, ktore treba a kolko. Dalej viem, ze treba kyseliny a enzymy, ale ktore to su a kolko ich treba?
Dalej treba probiotika, vhodne su aj triphala, aloe, berberine. Co este odporucate?
A co by ste odporucali na rychle utisenie relapsu?
Dakujem velmi pekne za odpoved.

RNG

Ulcerozna kolitida je vysledok dlhodobej zlej crevnej flory, kde rozne neziaduce/skodlive mikroby poskodia steny creva. Tj v prvom rade si treba tuto floru ozdravit, a to nasadenim probiotik a podporovanim ich rozmnozovania branim zmesi mikrovlaknin.
Ak sa to cele vyvinulo pre nedostatok kyselin alebo enzymov, treba si aj tie dodavat.
Pentasa/mesalamine je len protizapalova droga, z nej sa crevna flora nenapravi, len sa zapaly zmiernia.
www.google.com

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.