Bez cvičenia

Príspevok v téme: Bez cvičenia
lu

Ahojte babizne, prosím vás, chcem, aby ste sa ku mne pripojili, radili, pomáhali, prispievali receptamy a radami, ako schudnúť, bez cvicenia, ked na to nemám čas a väčšinou času som v práci!!!!!12hodín denne!!!! Prosím dávajte typy na ľahké večere atď....prosím poraďte...ďakujem pekne...

winki

Meriam 172.....zmenu stravy som robila nie kvôli chudnutiu, aj keď na strednej som mala 60, ale hlavne kvôli zdraviu.

Lu: dôležité je papať pravidelne a takéto extrémy ti neprospievajú a polystyrén už vôbec nie...bleeeee.

Raňajky: ovocie (banán, kivi, jablko, mango...čo ľúbiš na kúsky a posypané škoricou.

Desiata: ak máš potrebu (ja nie) tak jablko, alebo zelenina.

Ja na raňajky kľudne papám aj polievku, kyslú kapustu s mozzarellou, ovčí jogurt s orechmi, respt. domáce pomazánky so zeleninou ako paparika salát uhorka paradajka.

Nejedávam chleba a ani nič zo pšenice (už mi to nechýba).

Obed: ak máš možnosť rob si do roboty zeleninové šaláty......zelenina, masko, rybka, syr, s olivovým alebo sezammovým olejom, semiačkami a tak podobne....

Večera: ja najčastejšie polievky všetkého druhy a bez obmedzenia :D slepačia, hovädzia, cviklová, mrkvová, zeleninová........
Repst. šalát na mnoho spôsobou s tuniakom, masom.....cotecheees.....respt šalát s vajcom....

Samozrejme, že jedávam aj normálne jedlá ale vždy si namiesto ryže a zemiakov dávam ako prílohu zeleninu.

A ak mám chuť dám aj bryndzáky aj pizzu, ale všetko s mierou.

A cvičiť treba, aj keď len polhodinku denne....menší aerobig, brušáky, rotaňa, beh, plávanie, korčule....upratovanie :D

lu

A este, nejem pečivo, max jeden krajec chleba denne...ale v práci s dávam kadejaké kukurice, ryzove......polistireny....

lu

Ahojte...winki, mám 167 a 71kg a 31 rokov...milujem beh a športy celkovo!!!ale smola je tá, že robím 12cky a jem strašne zle, ked som v práci, tak aj ked som hladná a mám prácu, tak nejem, lebo má to prejde a nič nejem a mrzí ma, že nemôžem cvicit!!!!katastrofa!!!!!

winki

Len tak mimochodom ja si neviem vynachváliť taký 40 minútový beh u starkej na dedine (to je brutal relax) a tiež plávanie....a to ako cvičenie mne uplne stačí. Mám 29 rokov a 23 kg...a niesom bodvyživená a ani malátna. Proste sa cítim super. Aj keď teraz menšie zdravotné probémy, ale to je o inom.

winki

lu....a čo jedávaš takto bežne počas dňa? Cvičenie je doplnok ku chudnutiu a chudnutie nemáš brať ako chudnutie ale ako zmenu životosprávy na celý život, tak si to zváž, či si toho schopná, lebo diety ti nepomôžu.