Lekári nevedia čo so mnou

Príspevok v téme: Lekári nevedia čo so mnou
nananako

Píšem sem lebo som už maximálne zúfalá.
ochorela som na začiatku augusta,pripadalo mi to ako obyč. chrípka,po týždni som išla k lekárke - predpísala mi atb klacid (bez toho aby sa mi pozrela do krku,urobila čokolvek). Tie nezabrali, príznaky sa mi zhoršovali.Tak som po dobratí išla zasa k nej - po kriku že som blbý simulant mi vypísala papier do nemocnice, aby mi urobili testy.Z nemocnice ma vyhodili že testy/odbery má urobiť obvodný lekár. Cez rodinného známeho sa mi podarilo vybaviť si krv/rtg/spútum - zistili mi iba haemophilus parainfluenzae - predpísali mi ciprofloxacín (10 dní)s tým že ak mi bude stále zle po dobratí je treba ďalšia dávka. Po dobratí bez zmeny príznakov som išla k obvodnej, tá ma vyhodila a poslala na hospitalizáciu(lebo podla nej môžem mať jedine sarkoizodu)- z nemocnice ma vyhodili že mám výsledky z minulého mesiaca(okrem toho mi povedali že sa mám objaviť až budem vykašliavať krv),ale že mám zápal obličiek alebo močových ciest podla výsledkov a predpísali mi dalšie atb s tým že mi obvodná má urobit kultiváciu - tá na mna začala revaŤ že som sa určite 3 dni neumyla a že mi neverí, napriek tomu ma poslala za pneumológom (zistila mi hraničné výsledky mycoplasmy) - termín mám 9.12.
som už naozaj zufalá.
moje príznaky :šialená unava, absolútne nič nevládzem, opuchajú na preskačku kolená že ledva chodím, kašlem, vykašliavam napenené bielo-tmavožlté čosi,nechutenstvo, bolesti hlavy a svalov,triaška,šialene sa potím v noci, na začiatku som mala neustále zvýšenú teplotu, teraz mám 2-3x denne nad 39 (vtedy zaspím),už nevládzem, chodím do školy a na prednáškách zaspávam/nestíham tam chodiť/vyhodia ma z miestnosti lebo každých 10 minút kašlem
žiadný lekár mi nič nepovie,len si ma"pinkajú ako loptičku",ospravedlnenku na domáce doliečenie nedostanem kedže nevedia čo mi je, nič so mnou nerobia, kedže nevedia čo mi je, kedykolvek ma pošlú za iným lekárom ten na mna začne ziapať prečo mi neurobili také a také testy a pošle ma dalej.
pomoc! :(

asis55

Mohla by to byť aj cukrovka, alebo zničené mandle. Hnisavé mandle vedia narobiť poriadnu šarapatu v tele. Moje deti mali podobné príznaky a po vybratí mandlí sa to už nikdy nezopakovalo - vyše 20 rokov.

mascha

zdravie sa začína v čreve,preto aj keď neviete diagnozu,resp. nechcete veriť, že za tým môžu byť parazity,spravte si celkovú očistu tela,začínajúc tým črevom,potom pečeň,obličky atď.,ak sa budete držať správnych návodov a odporúčaní,nemôžte nič pokaziť

mmareks

mrvamrva- kludne sa pochval ako si to vyriesila, ja sa trapim s takmer podobnymi priznakmi uz 3 mesiace, akurat tie teploty su mensie do 37.5, pochodil som takmer vsetkych odbornych lekarov vratane infektologie a stale bez nalezu.

Pouzivam aj doplnky spominane RNG ale nema to na mna vyrazny efekt, iba po pancreatine sa hlieny lepsie vykasliavaju...

RNG

Na mykopazmy su ucinne najma extrakt z olivovych listov kde denna davka musi obsahovatr 3 x 300 mg oleuropeinu. Tiez odporucam kvapky samenta, coumandy a banderolu, 2 x 15 kvapiek z kazdeho
A kedze sa jedna o maskovane vnutorbunecne parzity, trwba brat odmaskovace/odhlienovace ako NAC(2 x 600 az 12000 mg)
serrapeptazu ( 3 x 120 000 IU)
pripadne aj oreganovy olej , kde davka carvacrolu musi byt 3 x 200 mg.
Sarkoidoza je podla lekarov zapalova choroba, kde sa v tele vytvaraju "smetne kose" granulomy. Na odstranenie roznych zamoreni a nefunkcnych utvarov odporucam vyssie davky enzymov, najma napr entericky pokryty pancreatin v davke az 12 gramov denne, ako to najdes v 2 x 2 tabletkach Pancreatinu z firmy Solgar, (750mg entericky pokryte tablety
Samozrejme tu pomaha aj serrapaptaza, co je tiez silny proteolyticky(bielkovinny) enzym. A odporucam brat aj selen a jod, kedze tieto dva sa v tele podielaju okrem ineho aj na vyrobe cistiacich enzymov.

RNG

Haemophillus parainfuensae je bakteria, co sa zdruzuje do biofilmov a tak sa kolektivmne brasni/naskuje proti prieniku roznycyh antimikrobialnych latok do seba
Ale da sa odmaskovar naper pouzitim NAC a serrapaptazy a potom ju alebo samotne telo, alebo protilatky co nam vyrobia probiotika alebo rozne antimikrobialne doplnky vedia znicit.
Najucinnejsie proti nemu je aromaticky vsadeprenikajuci oreganovy olej, ktory zaroven aj odhlienuje.
Odporucam najma po pouziti atb si co najskorm obnovit probioticku crevnu floru(doplnok kvalitnych probiotik a kazdodenne aspon 10-15 gramov zmesi mikrovlaknin na ich podporu), ktoru atb znicia a tym podstatne oslabia imunitu tela dokonca mnohe mikroby takto podporia.

mrvamrva

nananako....

neviem, ci este sem chodis, ale ak ano, tak sa ozvi, mala som pomerne to iste...
Absolvovala som vsetky vysetrenia, testy, okrem veterinara.... :) vsetky, ozaj vsetky, aj cudzokrajne choroby...

Nepomohli mi lekari...lebo mi tiez nic nenasli

nananako

namysená22 - kliešťa som mala naposledy na základke, čiže dobrých 10 rokov dozadu a to sa po každej prechádzke v lese kontrolujem a používam prírodný repelent

nananako

Tak sa hlásim až teraz, každý týždeň 2x som bola u nejakého lekára - pneumológ je ok, predpísala mi lieky na astmu a alergiu že to môže byť z toho.
Na krčnom mi zistili GER - ďalšie lieky.
Podľa internistu mám srdce super, sono uzlín a brucha taktiež ok, len mám dysmorfický žlčník a zistil mi hraničné hodnoty listérie monocytogenes, na to mi bolo povedané že s tým nič nemôže urobiť, lebo som brala už milion atb, takže iba kontrola o mesiac.
Jediná lekárka čo bola super, bola na krčnom, podla nej mám vysadiť všetky lieky min. na týždeň, potom na alergológiu, po dalšom týždni na imunológiu a po ďalšom týždni na infekčné, s tým že ak mi zistia čokolvek tak chce aby ma prijali na hospitalizáciu.
Kvôly tejto ***** teraz prerušujem štúdium a cítim sa horšie a horšie