Zlí doktori?

Príspevok v téme: Zlí doktori?
menma

Zdravím dnes som bol u doktorky že mavam vysoký tlak zmerala a tlak bol celkom fajn čo som bol aj ja prekvapeni lebo väčšinov mam 135 na 80 a tak čo som chcel od doktorky bolo či by mi nespravili sono obličiek proste aby ma niekde poslaly pretože v poslednej dobe som fakt slaby a mam podozrenie prave na obličky pred 2,5 mesiacmi mi ich kontroloval urolog povedal že su v poriadku ale neviem necitim sa na to doktori si myslia že si te choroby nahovaram ale ja sa fakt citim na hov.. tak preto chcem skontrolovat obličky lebo sa bojim v moči mi nenašli žiadnu infekciu ani nič ale neviem prečo ty doktori nechcu skontrolovat obličky ved to neni take tažke ved ak mi nahodov zlyhavaju tak potoom budem jak chuj chodit na dialize a to nechcem nechapem prečo vobec nechcu spolupracovat ja sa citim zle a oni mi povedia že to si nahovaram možno maju aj pravdu ale citim sa velmi zle čo mam robiť poradte

lombardo1981

Len pre info: chronické zlyhanie obličiek má štyri štádiá. A len to posledné je plne dekompenzované, kde je potrebná pravidelná dialýza.

Lulu2011

myslim, ze tu fakt nejde o to, ze by boli lekari nezodpovedni, ale ti si namyslas, tie hodnoty tlaku su uplne normalne a ked ti raz kontrolovali oblicky naco by ti to mali robit este raz? priciny unavy hladaj inde

menma

karolinka122 ano naložila ale zasmial som sa :D uprimne? dnes je to ešte horšie než minule ja už to mam na haku nech aj skapem

už ma boly cely chrbat niečo ako keby zo svalmy pri nadýchu mi puka v chrbte (nie za každým) chodievam plavat , behavat a jedine čo z toho mam je že ma bolia nohy hlavne v kolenach a chrbat

doktorka mi povedala že výsledky mam dobre ona si myslí že je to v chrbte no mne zase začalo bušit srdce (pride to z ničoho nič minule som sa oprel o stenu kusok pozrel čo davaju v telke a začalo bušit.. zlakol som sa rýchlo som sa pohol a prestalo to o 2 dni znova a o dalšie 2 dni znova potom to zatial do teraz prestalo..) bojím sa doktorka ma sice ukludnuje dobrými výsledkami ale čim dalej to mam tým viac veci sa namna lepi pridem si už ako nejaky automat na choroby tolko chorob čo mam ja ste asi nikdy nemaly ja som zufaly ale neviem čo dalej

karolinka122

ja som ti troska nalozila v prispevku nizsie :D vies co urob? chod na masaz chrbta a sije, aspon 3 x po sebe, mozno mas nieco zablokovane . ani nevies, ake problemy moze sposobovat chrbtica, ktora je popretkavana nervami,uvidis, ulavi sa ti, saunuj, sportuj, dopuj sa vitaminmi, oddychuj a hlavne sa nestresuj s chorobami, ktore nemas, naozaj nie je dovod. mimochodom som prave vcera citala, ze na jesen sa priroda chysta k zimnemu odpocinku a takisto aj na ludi to vplyva, zkracuju sa dni, ludia maju menej energie a elanu. V zime uzivaj vitamin D, nahradi to slniecko, ktoreho bude malo.

menma

hehe tak ako ja neviem no do istej mieri mi už jebe z prepačenim pretože ešte pred par mesiacmi mi nič nebolo len aby bolo jasne obličky mi kontrolovali len raz pred skoro 3 mesiacmi vraj boly OK dnes mi kontrolovala doktorka moč vraj OK.Zobrala mi krv a do pondelka budu niektore výsledky,lenže mna pred asi 2 dnami začal sakra boliet chrbat nemožem sa poriadne ani nadýchnut a neustale sa chytam bolave miesta na chrbte raz ma bolí dole a raz vyššie neviem prečo chodil som dost často behavat a plavat ale teraz ako začali pred apr dnami unavy + začal bolier aj chrbat neviem čo robit skusim si dat vitamin C ale ta unava to je niečo hrozne ako keby zomna odchadzala životna sila mal som problem spravit par klikov.. ja hladam pomoc lebo taketo niečo len tak z nahovaranie si chorob a chujovin nezačne to je všetko dík za povzbuzenie čo je super hlava nebolí a tlak sa znižuje

karolinka122

a preco mas stale podozrenie, ze mas nieco s oblickami, ked sa citis zle a nepises ani co ti je ??? Jezisimaria, vies kolko mozes mat vseliakych chorob, o ktorych si ani nepocul, co ti nepreskumali lekari a tazko sa na to prichadza , ak vobec, no nechcem ani pomysliet a ty sa stale zameriavas len na oblicky....Nezistia ti nic, lebo sa im nebude chciet a poslu ta radsej k psychiatrovi a ked sa raz ukaze, ze si mal pravdu,uz bude neskoro, potom si uz len na nahrobny kamen daj napisat.."ja som vam to vravel"....

kinilk

moj pradedo bol hypochonder. dozil sa v zdravi 96 rokov. babka hovorila ze ich vsetkych cely zivot nicil svojimi chorobami, ze to stalo aj vela penazi ale on si stale hovoril svoje. postupne vsetci pomreli, ale on umrel ako posledny.