Zlí doktori?

Príspevok v téme: Zlí doktori?
menma

Zdravím dnes som bol u doktorky že mavam vysoký tlak zmerala a tlak bol celkom fajn čo som bol aj ja prekvapeni lebo väčšinov mam 135 na 80 a tak čo som chcel od doktorky bolo či by mi nespravili sono obličiek proste aby ma niekde poslaly pretože v poslednej dobe som fakt slaby a mam podozrenie prave na obličky pred 2,5 mesiacmi mi ich kontroloval urolog povedal že su v poriadku ale neviem necitim sa na to doktori si myslia že si te choroby nahovaram ale ja sa fakt citim na hov.. tak preto chcem skontrolovat obličky lebo sa bojim v moči mi nenašli žiadnu infekciu ani nič ale neviem prečo ty doktori nechcu skontrolovat obličky ved to neni take tažke ved ak mi nahodov zlyhavaju tak potoom budem jak chuj chodit na dialize a to nechcem nechapem prečo vobec nechcu spolupracovat ja sa citim zle a oni mi povedia že to si nahovaram možno maju aj pravdu ale citim sa velmi zle čo mam robiť poradte

ni-ka

ved ti robili sono pred dvomi mesiacmi a aj moc mas ok...tak co chces viac??Co si myslis ze ti oblicky zlyhaju zo dna na den a bez priciny?A preco by ti mali zlyhat??Myslim ze by si mal pouvazovat nad navstevou psychiatra...v dobrom...