Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa správa zalubený chlap?

Slobodna

Neberiem :) Samozrejme, čo si schopný ponúknuť/dať aj dostaneš na oplátku. Všetko je v podstate biznis, aj vzťah.

Slobodna

V podstate Nina súhlasím ale napíšem to priamejšie.
Žena v najlepších rokoch už po skúsenostiach vie, čo chce a to isté očakáva aj od svojho partnera. My v podstate nechceme zlých chlapov, chceme takých, ktorí budú vedieť čo chcú a to čo chcú, sme práve my-konkrétne, jednotlivo.
U zlých chlapov nadobúdame totiž ten živočíšny pocit, že nás dobre pomilujú no na druhej strane chceme aj tú nehu. Každý chlap má v sebe aj tú dobrú aj tú zlú stránku. Chceme niečo uprostred. Muža silného, vyrovnaného, skúseného, tolerantného. Nemusí to byť pri tom žiadny Brad Pitt ani Bill Gates ako si muži mylne nahovárajú.
Je veľmi ťažké nájsť takého muža. V poslednej dobe narážam na iný problém, ktorý si ale nemôžem dovoliť riešiť tu.

Nina.

ForeverAlone je to tak preto, lebo tí ,,zlí chlapci´´ sú odvážnejší a priamejší, aj keď sa s citmi zahrávajú, ale vedia dať najavo záujem, ktorý je často síce iba krátkodobý, ale ide o to, že to so ženami proste vedia a nám sa páči pocit byť dobíjané a potom nám je ľúto, keď to prestane, ale stále máme pocit, že keď sme to už od toho konkrétneho chlapa dostali, že on to v sebe má a že to môžeme dostať znova - ten príjemný pocit.
Žena totiž hladá ochrancu a silného chlapa ktorý jej bude oporou a títo ,,zlí chlapci´´ majú v sebe sebavedomie a silu, ktorá z nich vyžaruje a v nás to vyvoláva pocit bezpečia a ochrany, no je to len ilúzia, ale proti chémii sa moc bojovať nedá :D
No a tí ,,dobrý a citlivý chlapci´´, sú bohužial poväčšinou zbabelci, ktorý nevedia dať najavo svoje city a sú vystrašení o ženu bojovať, sú veľmi pasívny a tam je hlavný zádrhel.
Takže na jednej strane silný sebavedomý chlap, ktorý ale je veľmi veľmi rizikový a na druhej strane vystresovaný zbabelec - teraz si vyber? :D
Proste žena si radšej na začiatku vyberie toho sviniara, preto, že má odvahu a preto, čo z neho vyžaruje. Možno až po čase si dokáže uvedomiť, že ten citlivý chlapec jej dokáže dať viac lásky, lenže zase je tam otázka, či jej to dokáže dostatočne prejaviť a či dokáže prekonať svoj strach a pasivitu.

Slobodna

vďaka skorosenior za radu :)
ForeverAlone: asi nás proste musíte trošku aj odmietať aby sme po vás túžili. Lebo ak sa chlap príliš snaží, každé jeho slovo je nejaká primitívna zdrobneninka tak nám to časom začne liezť na nervy. Je fajn prejaviť záujem ale nie to hneď všetko vybaliť, skôr postupne dávkovať. Nepriznávaj sa, skôr sa nauč byť CHlapom, lebo máloktorá chce nevyzretého chlapca.

ForeverAlone

Celkom dosť aktuálna sa mi zdá fráza: "K dobrým chlapom sa chodia ženy vyplakat, ale k zlým vyspať." Nehovorím, že je to teraz môj prípad. To je všeobecne k téme a myslím si, že je to pravda. Aspoň v mnohých prípadoch. JE to vidieť aj na rôznych témach, ktoré boli preberané na tomto fóre. Viete mi ženy vysvetliť, prečo je to tak? Nezdá sa mi veľmi, že túžite po tých, ktorých nemôžete mať. Skôr túžite po takých, ktorí si vás nezaslúžia. :)

No a u mňa je to tak, že ona si našla mňa a dosť si píšeme na FB a tam mi naznačuje (dosť okato) ako sa jej páčim a tak. A ja som ju začal tiež mať rád ale proste ako si písala Slobodná, som srab. Neviem, či sa jej mám priznať, že to so ženami neviem. Inak v tomto ma baby hneď prekuknú, keď sa pár krát s nimi stretnem. Možno to už vie aj ona. :D Na FB je dosť odvážna čo sa týka vyjadrení ale v reále je to trochu iné. Neviem či sa bojí alebo čo. :D

skorosenior

Odpovedal som ForeverAlone
Tebe slobodná zase poviem že niečo čo chýba na kondícii môžu nahradiť skúsenosti, empatia a viagra :) Samozrejme len po určitý vek a je to len na chvíľkový vzťah, bez perspektívy.