Ako sa správa zalubený chlap?

Slobodna

Ja som na tom s kondíciou práve že úplne opačne...a preto asi nie je vhodné vyberať si staršieho partnera.
Nie u každého môže platiť "trpezlivosť ruže prináša", v niektorých prípadoch sa to môže zmeniť na "trpezlivosť inému prináša".

skorosenior

Bol som ako ty. Tiež som jej to nevedel povedať. Postupne som prestal byť nesmelý a nedávno soém sa jej rovno opýtal. Medzitým nám každmu odrástli deti, každý sme pár vzťahov prežili a momentálne sme zamilovaní až po uší, nemôže to byť lepšie (už vieme narábať s opačným pohlavím). Len fyzicky po 36 rokoch to už nie je celkom ono, nejako sme stratili kondíciu :)
Takže neboj sa, ono sa to skôr či neskôr vyrieši samo. Stačí ak budeš trpezlivý. Alebo žeby si sa predsa opýtal hneď?

Slobodna

To je údel mužov - riskovať pre nás ženy aj za cenu odmietnutia.
Ten prvý krok musí urobiť muž, inak žena vyzerá ako...ak ho neurobí, tak to pre nás znamená, že buď nemá záujem alebo je jednoducho srab.
Problém je ten, že túžime po tých, ktorých nemôžeme mať...

ForeverAlone

Ako sa správa zamilovaný chlap? Podľa mňa je to dosť individuálne. Každý asi inak. V mojom prípade, je to tak, že by som pre ňu urobil čokoľvek. Všetko, čo by som jej na očiach videl. Nič by nebolo dôležitejšie pre mňa ako ona. Išiel by som za ňou kľudne cez pol sveta, len aby som mohol byť s ňou 5 minút. Ale to som ja, neviem ako ostatní. A viem to preto, lebo teraz niečo podobné prežívam. Problém je v tom, že ja to so ženami vôbec neviem. Zdá sa mi, že ona očakáva prvý krok odomňa, lenže ja na to nemám proste odvahu. :/ Myslíte, že ju prestane po čase baviť a vykašle sa na mňa ak mi to bude dlho trvať? Ja viem, mohol som si založiť novú tému ale myslím si, že táto je na to ako stvorená. :)

Merkel

ze vraj ten chlapik co sa znova zalubil do svojej manzelky - uz zili spolu predtym nejakych 18 rokov, takze podla mojho nazoru jej uz musel mat plne zuby - tak ze vraj nosi tej svojej zene stale kvety a ze to neni pretvarka, lebo to na nom vsetci - alebo skor vsetky - vidia aky je odrazu stastny a ako ju lubi. tak aspon to vyhodnotila moja zena a uz teraz o tom tyzden pocuvam ake je to fantasticke :D. neverim tomu ani nahodou podla mna si chlapik nieco zehli ale zeny chcu byt klamane.

adria121

inymi malickostami som mala na mysli - prinesie kvety sem tam, upecie tortu na narodeniny, a take malickosti - pozornosti

adria121

Hm mam otazku.. A keby netravi s vami tolko casu kolko moze a vie ze vam to vadi ale robi ine malickosti pre vas, povedali by ste ze je zamilovany?