Ako sa správa zalubený chlap?

Ondrej_333

Dala si dve rôzne otázky. Takže poporiadku. Ako sa správa muž ...
Zaľúbený - každý rôzne, ale v globále pre okolitý svet - ako idiot.
Keď ľúbi - to je už znormalizovaný stav, okolie to už o ňom spravidla ani nevie, ale tá jeho by to mala stále poznať.

sampon

slobodna,

vztah je o kompromisoch. Raz sa podriadi zena raz muz. Ak to tak nie je, tak to fungovat nikdy nebude. Ale poviem ti, ze v 99 percentach chcu mat rozhodovanie a moc vo vztahu zeny. Nie muzi.

Slobodna

Dobre sampon a teraz mi odpovedz ty ako muz, ci by si sa dokazal nielen zamilovat ale si aj natolko vnutorne silny a vyrovnany aby si "uniesol" zenu, ktora je prirodzene pekna, vesela, nad vecou, celkom inteligentna, zaujima sa o mnoho veci ale nakupovanie medzi ne nepatri, neznesie obmedzovanie a vlastnenie, to ale neznamena, ze ak miluje je neverna, prave naopak. Lebo kazdy muz chce silnu, inteligentnu, pohodovu zenu ale nakoniec ju aj tak chce podrobit svojim pravidlam, urobit z nej podriadenu gazdinku. Len cisto hypoteticky.

skorosenior

A ešte jedna vec. Pokiaľ skladá básničky ktoré aspoň trochu dávajú zmysel (nie kopíruje z internetu - urobiť kontrolu originality) je zamilovaný po uši. Nik si s tým nedá tú námahu ak ťa len nezáväzne balí.

sampon

Muz sa dokaze zamilovat tiez, ale ja som sa so skutocne zamilovanym muzom, alebo zenou este nestretol. Vacsina parov to len predstiera. Ako zeny, tak muzi.

Skus sa vzit do role muza a predstav si, ze stretnes nejaku zenu, ktora ma na tvari kilo pudru, vlasy zafarbene nejakou farbou, obocie vytrhane a miesto toho len nejake nakreslene ciarky v hlave nic, len lietanie po obchodoch a kupovanie siat a riesenie blbosti s kamaratkami. Dokazala by si sa ako muz do takej zamilovat?