Ako sa správa zalubený chlap?

skorosenior

Závisí to okolností, inak sa správa 16ročný murársky učeň k pastierke kôz na Slatinských lazoch a inak 66 ročný profesor Karlovej univerzity k riaditeľke nemocnice - zamilovaní môžu byť ale obaja rovnako silne.

Posudzuj činy a nie slová. Pokiaľ je ten tvoj zamilovaný je ochotný urobiť čokoľvek, vzdať sa skoro všetkého, brániť ťa pred kýmkoľvek a nehanbí sa za teba pred nikým, dokonca ani pred vlastnou manželkou, neboj :)

SolomonKane

ja som vacsinu casu s nou. V podstate kazdy volny cas. Aj ked som niekde na navsteve, ponahlam sa za nou, lebo rad som v jej blizkosti. Pozyvam ju vselikde, niekedy kupim kvetinku.
Samozrejme, nie je to vzdy tak, nie sme dokonali ;)

anabol

No jak to myslime vážne, tak si našu lásku vážime čo najviac ako to ide :), ako vravi skorosenior, ak je tá pravá tak sa postaví na prvé miesto nadovšetko. Snažíme sa to dať čo najviac najavo (neviem ako ostatní, tak to vnímam ja), trávim s ňou takmer všetok čas a snažím sa jej dať všetko čo mám takže tak :).

skorosenior

Inteligentní zdržanlivo, veľmi zdržanlivo, nie je dobré odkryť karty pokiaľ si človek nie je 1000% istý citmi druhej strany. Nič nie je horšie byť zamilovaný ako peň pokiaľ druhá strana nie je a cvičí s nami z rozkoše.
Pokiaľ babu len balíme tak naopak na urýchlenie vydávame všetky signály ako zamilovaný psíček - kňučíme, vrtíme chvostom a sme afektovaní.
V prvom prípade totiž u skutočného chlapa sa partnerka dostáva na prvé miesto pred boha, deti, seba samého, otca, matku, súrodencov a všetkých ostatných a vydrží to dlho (len málo žien si to vie vážiť).