3dni som nespala a neviem zaspat

Príspevok v téme: 3dni som nespala a neviem zaspat
Kanadanka

Ahojte za posledne 3 dni som dokopy spala asi 6-8 hodin... Som uz na dne, fyzicky psychicky vsetko..

Ruky sa mi trasu, boli ma hlava, mam vetry..viem ze z toho ze som nevyspana.

Lenze zakazdym ako sa dostanem k tomu ze mozem ist spat neviem zaspat. Proste sa to neda. Tabletky nechcem, nemozem ich brat... Skusala som uz vselijake babske recepty atd nic nepomaha..skuste mi nieco poradit, vyjadrite sa aspon trosku. Kazdy prispevoknpotesi, vdaka

zewa

Tento tyzden nespim ani ja. Vraj je to mesiacom. Ale tuto noc som sa konecne vyspala :) inak pomaha zazvorovy caj z cerstveho zazvoru ;)

Bubliii

mne na spanie pomáha jazmínový čaj, alebo aj levanduľový.. aj v obchode predávajú takú čajovú zmes, čo človeka upokojí a ľahšie sa mu zaspáva.. ten jazmínový som pila pred štátnicami, obhajobou a pod a vždy pomohol

5.5 elsa

nemáš za čo snáď ti pomôžu :) dobré je aj mango s ovocia,ryby,zemiaky všetky potraviny kde sa nachádza horčík teda magnézium .....

liliana1223

to ta skoli samo, neboj...mas blbe obdobie nejake no..alebo skus melatonin...v tvojom pripade by mohol pomoct, nie je to liek...mne nepomohol, lebo u mna to bolo z dovodu, ktory som popisala... netreba z toho robit vedu, vyspis sa, neboj... ja este ked mam PMS tak nespim...

Kanadanka

Elsa vdaka za rady a v izbe vetram neustale a nonstop minimalne na vetracku mam okno..
Sponka 18
Liliana ani nie mam dost narocne dni hlavne tento tyzden som mala, tesila som sa ze pojdem spat konecne ked pridem lenze nie ze som premyslala nad tym ze ci zas nezaspim

liliana1223

no mas strach ze nezaspis, to je vsetko... a podla mna docela casty problem, aj ja to niekedy mam... mne sa casto stalo, ze som za 2 noci spala 0 hodin, keby aspon 6, tak by som skakala 2 metre od stastia pred narocnymi situaciami...mne to nejako same preslo, uz ma to nebavilo sa tym zaoberat a potom som zaspala.. lebo tipujem, ze pocas dna na nic ine nemyslis, len, ze ci zaspis, ze?