Liecitel Jozef Moskal

:\'(

PAN MOSKAL NAS OPUSTIL :'( DAKUJEME VAM ZA ROKY KTORE STE NAM POMAHALI...POSLEDNA ROZLUCKA S PANOM MOSKALOM BUDE O 14 V LORINCIKU...VENUJME MU TICHU SPOMIENKU!BOL TO CLOVEK S DOBRYM SRDIECKOM BUDETE NAM CHYBAT..

poppyrose

Preto som dala prispevok sem aby som sa dozvedela nieco.....tak sa nepytaj a chod tam.... O taku radu nestojim. Kazdy normalny clovek v dnesnej doe ked chce nieco nove vyskusat, tak si urobi research, ak ovsem vies co to znamena...a ked ziadne info nenajde, tak sa snzi spojit s ludmi, ktori maju spolocne skusenosti a vedia poradit.....asi tak!

laura36

tak sa nepytaj a chod tam, presvedci sa sama a tych 10 eur nie je az tak vela, aj ked to mozno dopadne tak, ako ti tu uz dole pisali..

poppyrose

Ja sa pytam na skusenosti s nim, ked nemas skusenosti tak nepis. Ja by som rada pocula o niekom komu pomohol/ nepomohol....

velux

no pan moskal si mysli ze tymto sposobom si nazenie par dalsich potencionalnych klientov... asi si mysli ze sme fakt tak blbi, ze nevidime pod ktorym nickom sa skryva.. pan moskal, keby ste tu otazku aspon trochu inak sformulovali... ale zial, par naivnych ludi sa vzdy najde a da zarobit darmozracovi, ktory sa nevedel uplatnit a tak nahovara ludom ze im doda energiu.. smutne.

Mistralko

ja som sa regulerne liecil. ja takymto akoze jasnovidnym liecitelom co len dodavaju energiu neverim. najdi si slusneho cloveka ktory na teba bude mat cas a bude aj sledovat tvoju liecbu. aj taky su na slovensku. ale nechci po mne meno, nebudem nikomu robit reklamu. a okrem toho neni ta osoba v kosiciach.