Rednutie vlasov

Príspevok v téme: Rednutie vlasov
Ivo01

Ahojte! Mam mensi problem s vypadavanim vlasov, clenovia rodiny s tym nikdy problem nemali, niesom v strese ani nejak casto nenosim ciapky. Ked som bol v puberte som mal sem tam melir na vlasoch a zvyknem si ich gelovat.

Nechcem si dava zaidne drahe blbosti, ktore ked prestanem brat prestanu ucinkovat. Zacal som uzivat tabletky zinku no ak by niekto vedel o niecom ucinnom, smelo napiste :)

Dikes!

adelaida

Pricina padania vlasov moze byt aj anemia, nedostatok zeleza. DAj si urobit krvny obraz. Dobra je ferospirina, je to vlastne spirulina obohatena o prir. viazane zelezo, odporucam, najdes na : nutrimas.sk

Ivo01

nefajcim spim celkom dost sportujem niekolko krat tyzdenne a stravu mam pestru na ovocie a zeleninu, ziadne fastfoody a podobne.

Pridem ku koznej a poviem jej ze mi rednu vlasy, nech mi da nieco na pokozku hlavy?

cibulacesnak

v prvom rade, ak mas zly zivotny styl (fajcis, malo spis, malo sa hybes, zle sa stravujes), tak sa necuduj. Po druhe, najucinnejsi je dermatolog. Daj si bacha na volnedostupne pripravky v lekarnach.