Nazory ludi na moj problem so strachom z HIV

Príspevok v téme: Nazory ludi na moj problem so strachom z HIV
Foxie

Zdravím,chcela by som sa spýtať na váš názor. Minulý rok som mala pohlavný syk s chalanom,bolo to tri krát,po druhom raze som dostala mononukleozu,je možné že som ju dostala zo vzduchu tento vírus,od tohto chalana alebo od kamaráta čo ma v tej dobe pobozkal a bol chorý,respektíve mal príznaky mononuklozy.otázka sa však týka niečoho iného. Nedávno som mala prednášku o HIV a dosť ma vzala. Moja otázka je,môžem byť HIV pozitívna? Chalan čo som s ním vtedy spala je môj kamarát a vedie bujarí život a čo si pamätám mali sme aj ochranu ale stalo sa aj,že sme na pár chvíľ boli aj bez nej. Mám v pláne sa ísť otestovať teraz v najbližšej dobe a snažím sa aj zkontaktovať s týmto mojim ex priateľom s benefitom,len je v cudzine tak je to taťšie. zaujíma ma váš názor či môžem mať túto chorobu,viem príde vám to hlúpe takéto otázky ale budem rada ak sa zapojíte a aj nejaký odborník. P.S. na mononukleozu som bola liečená,serologické vyšetrenia mi robili pod chvíľou,mala som chvíľu zvýšené pečeňové testy,ale to u mononukleozy bežné. Vopred ďakujem a prosím o názory

sewie

Foxie, klud, je normalne ze po takej prednaske vidis HIV vsade... ja som raz pozerala program o paradentoze a hned som si bezala cistit zuby:D pre klud duse si daj urobit testy, ale myslim si ze budes ok :)

bambus

slobodná tak nech si dáva nick aký chce je to jeho vec ja mám ten bambus a niesom chlap :-D
ovečka len si zober koľko ľudí sa nevie zodpovedne správať voči svojmu zdraviu. A čo tá prostitútka ktorá spala s mužmi aj keď vedela že je hiv pozitívna? O správaní ľudí viem svoje ako mnohí berú na ľahkú váhu prenos infekčných ochorení. Ak je niekto veľmi nadržaný a pripitý tak si myslíš že rozmýšľa nad tým že sa môže nakaziť hiv? Nebola by som na tvojom mieste tak skeptická že slovensko je mimo toho všetkého. Sme v strednej európe a dnes veľa ľudí cestuje mimo slovenska. Muži podvádzajú svoje manželky a priateľky a ženy tiež podvádzajú. Sú ľudia ktorým nerobí problém vyspať sa s hocikým. Ja neviem aké chceš ešte dôkazy. Neviem čo ti k tomu ešte napísať. Myslím že každý rozumný človek pochopil a keď nieje slepý tak vie ako sa veci majú.

0vecka

2 bambus nj akoze nemam verit statistikam ale mam verit nejakym nahodnym osobam na fore???

2 Slobodna a kedze si neumyvam ruky po pouziti pisoaru to znamena ze nemam pravdu???

bambus

ovečka aká si len naivná. Ty veríš štatistikám? Tým štatistikám ktoré sa dajú kúpiť a ovplyvniť?
a tvrdiť že na slovensku nieje veľa ľudí nakazených hiv je pekný bullshit. Ľudia dnes cestujú kadekde a najmä mladí ďaleko od domova a bez dohľadu rodičov stvárajú vo svete kadečo. Najmä v lete zvyknú mladé dievčatá dosť podľahnúť opojeniu cudzincov z južných oblastí a skončiť s nimi v posteli na jednú noc. Je to dosť rizikové správanie a si zober keď taký donchuan z talianska, grécka, chorvátska, bulharska, turecka ci tuniska takto zvedie za leto cca 7 zien tak si myslis ze je nizke riziko nakaziť sa? Koľké dievčatá užívajú dnes antiku a najmä v lete keď viac cestujú a sú ochotné vyspať sa s pôvabným cudzincom tak sa istia antikou a tá ťa pred HIV neochráni. A mnohokrát podľahnú tým donchuanom v opojení alkoholu a v atmosfére letnej noci. Koľké sa už takto nechali zblbnúť? Dnes mnohý mladí praktizujú tzv. sexturizmus neuvedomujúc si aké riziká podstupujú.
ovečka ovečka aby si tiež na to svoj ľahostajný postoj tiež raz s nejakým donchuanom nedoplatila.

0vecka

ok tak sa nepozeraj a nechame na kazdom ci bude verit niecomu co potvrdilo viacero studii alebo niecomu co sa este neda nikde najst (s vynimkou pracovneho stola v Bostone) a pravdepodobne jediny clovek co o tom vie je niekto diskutujuci na tomto fore...

inak BTW ktora ze je to najlepsia nemocnica :)

inak dobru noc

KaliGali

Ja spolupracujem s najlepšou nemocnicou nielen v meste ale aj v tomto state špecializovanú na hiv. Takže viem o čo ide čo ty robíš neviem a ani nechcem vedieť ale na tie staršie správy by som sa ani nepozerala. ..