Nechcem byť frigidná

Príspevok v téme: Nechcem byť frigidná
lolitsa

Viem možno sa vam to bude zdat trochaa blaznive ale mam strasny problem s jednou vecou...viete zena ma panenstvo ako dar nieco velmi vzacne a dolezite pre nu...mam 20 rokov prisla som o to strasnym neromantickym sposobom...uplne mimo mojich predstav z clovekom ktory ma po troch rokoch podviedol s inou...a je mi luto ze som si tak nevazila samu seba...neviem co robit..som z toho smutna...ze som nieco menej ....ked som mala 3 vztahy a s kazdym som to mala...pretoze som si myslela ze to je prejav lasky.. a teraz mam ten treti vztah... a zasahuje ma to dost...lebo priatel to po mne vyzaduje...a vzdy ked to robime... tak sa do toho musim ivac menej nutit...nedokazem sa mu oddat ani nic...pride mi to ako nieco hnusne...ale ja to nechcem...chcem mat chut na to a všetko :( myslim si ze za všetko može ten prvy sex a nasledne na to sa nadvazovalo všetko neivem čo mam s tym robit

lolitsa

Mám milujem ho nadovšetko :( ale sú veci pre ktoré sa mi nedá uvoľniť možno často má pre všetko buzeruje A tiež mu všetko platím napr keď ideme na pizzu alebo tak