Nepravidelné krvácanie z konečníka

Príspevok v téme: Nepravidelné krvácanie z konečníka
Michal385

Dobrý deň, mám 19 rokov a mám problém s krvácaním, respektíve občasným. Niekedy pred 2 mesiacmi som mal problém s tvrdou stolicou a po vykonaní potreby som na papieri zbadal krv. Po ďalších potrebách sa to opakovalo, niekedy menej niekedy viac. Začal som piť veľa vody, jesť vlákninu. Krv po asi týždni prestala, dlho dlho nebolo nič a asi pred 2 dňami sa mi to zas stalo, že som si na papieri našiel trocha krvi, zas kvôli tvrdej stolici. Neviete mi poradiť či to môže byť niečo vážne, či len proste jesť viacej vlákniny a ak treba ísť k doktorovi tak k akému a či mi treba aj odporučenie od obvodného lekára, lebo nemám s tým vôbec skúsenosti. Ďakujem za každú odpoveď

ni-ka

moze to byt len ranka z tvrdej stolice alebo zacinajuce vnutorne hemeroidy...v lekarni si kup masticku FAKTU alebo capiky-je aj na odreninky aj na hemeroidy...pomoze ti...ak by sa to zhorsovalo tak taketo problemy riesi proktologicko-chirurgicka ambulancia...

susisusi

to mala aj moja segra...ak mas to iste, tak je to len ranka z tvrdej stolice, co nie je skodne, ale nejaky liek nie je. jedine co poradili aj jej, je ze pred tvrdou stolicou si skus namastit prstom konecnik - stolica ta tak neodrie a lahsie sa ti vyprazdni crevo. neboj :)