Pochybná ponuka

Príspevok v téme: Pochybná ponuka
Matha

Cawte... dostala som sa do divnej situácie... bola som na pokeci a jeden 21 rocny chalan mi pisal ci nechcem ist na volake fotenie... ze pre modne znacky ako guidess a tak...ze za to dostanem aj peniaze .. najprv hovoril ze budem oblecena potom povedal ze kebyze chcem vac penazi mozem aj v bikinach aj NAHA!!!! to sa mi zda divne... ze vraj to neni s tvarou a je divne aj to ze na to netreba ani kasting ani nevie aku mam vlastne postavu...... je to normálne takto volat baby na fotenie??? je to fakt cudne..... peniaze by sa mi zisli :D .... aj keby som som tam sla asi zo slznym sprejom a nozikom po ruke neviem fakt................. poradte mi :D

mat.NADZ

ASI LEN BLBA KRAVA SKOCI TAKEMU CHLAPOVI NA TAKU PONUKU ...
IDE MU LEN O JEDNO,URCITE VIES OCO,TEN POKEC JE STRASNA HOVADINA SAMI KLAMAR,EGOISTA,MACHER A V NEPOSLEDNOM RADE I SLOBODNE MAMICKY CO VRAJ UZ SKONCILI Z NOCNYM ZIVOTOM A HLADAJU UZ MUZA PRE SEBA A OTCA PRE JEJ DROBCA ....NEZNASAM TAKYCH LUDI HLAVNE TIE BABY CO SA TERAZ AKOZE TVARIA AKO SVATE-HAMBA VAM MRCHY

Prezyvka55

Myslim ze som skoncil pri vete: bola som na pokeci, dalej to ani nema cenu citat nakolko pokec je zdroj tolkeho scamu ze sa zbytocne niecim zatazovat.

Odporucam: nechod druhykrat na pokec :). Pre vlastne mentalne zdravie a pohodu.