Ako sa zbaviť toho pocitu?

Príspevok v téme: Ako sa zbaviť toho pocitu?
martinaaa1

Prajem príjemný deň. Na úvod Vás chcem poprosiť, aby ste ma nesúdili, viem, že to čo tu napíšem pár ľudí nemusí chápať - verte mi, nechápem to ani ja...Môj problém je nasledovný a neviem si s tým rady.
Mám priateľa, sme spolu už nejaký ten rok. Chcem a snívam o tom, že on bude môj manžel a otec mojich detí. Skrátka ľúbim ho aj keď sme mali kopu problémov ale vyriešili sme ich a aj keď to niekedy neklape tak ako by malo ale sme proste spolu už dosť dlho. Poslednú dobu ale narážam na problém, ako to len napísať - opísať pocity je fest ťažké....Proste mám sexuálne túžby, v ktorých je iný muž. Obaja sa poznáme, riešime náš vzťah vždy len čisto kamarátsky aj keď viem, že on by to chcel tiež. Neviem, či to nie je len nejaký úlet? Dosť ma to trápi, nikdy sa mi to totiž nestalo a ani ma nenapadlo, že by sa mi to stať mohlo. Tie pocity mávam čoraz častejšie a ide ma z toho poraziť!!Prosím, ak zažil niekto niekedy niečo podobné poraďte, čo ste s tým robili....
Ďakujem

Slobodna

Asi áno, asi to inak nepôjde zistiť. Len musíš rátať aj s následkami. Je možné, že stratíš oboch.
Ak ťa priťahuje aj fyzicky aj duševne tak to je v prdeli.

martinaaa1

Fyzicky aj dusevne...lenze ja nechcem kvoli nemu prist o svojho priateľa aj ked si viem predstavit aj jeho pri sebe...ale ten pocit ma nici...hovorim si,ze skusim a pridem na to,ze to bol fakt len rozmar a konecne sa zbavim toho pocitu...fakt bud alebo...

teoria moja

To diabol pokusitel ti nahovara tieto myslienky a predstavi. Ak si veriaca tak sa modli aby ti Boh pomohol s tym bojovat. Diabol nam nahovara kadeco. Tebe nahovara aby si porusila to co je krasne medzi tebou a tvojim priatelom a zvadza ta na neveru. Zamestnaj svoju mysel inym smerom aby si nemyslela na toho druheho. Opakuj si nahlas vzdy ked ti pridu tieto myslienky na rozum opakuj si dovody preco ho nemozes mat a modli sa vela. Budes zvadzat dlhy boj ale ak si silna a rozhodna tak vyhras nad diablom a da ti pokoj. Vsade okolo nas su pokusitelia neviditelni pre tento svet aj tym uboziakom ktori v nieco take neveria ako je Boh, anjeli a diabol tak su pod vplyvom zla. Ten im nahovara ze neexistuje. Bud silna.

martinaaa1

Slobodna no niekedy si to myslím aj ja, kým ho nestretnem a som zas tam kde som bola...ja už som si vytvorila toľko milión teórie, že čo a prečo a ako...že neverím, že vôbec niečo takéto môže existovať a diať sa práve mne...

martinaaa1

m8 máme 26 plus, mínus...s frajerom už bývam nejaký ten rok...s tým kamarátom sa nestýkame ale sme spolu v kontakte...možno to bude fakt aj tým, že frajer ma už berie ako samozrejmosť...alebo som taká zaslepená tým kamarátom a nevidím frajera? ja fakt neviem

Slobodna

Nemyslím si, že sa naozaj priťahujete. Vás skôr priťahuje len to neznámo a nebezpečno.
Proste adrenalín :)