Metal, rock music, gothic a metalistky

Príspevok v téme: Metal, rock music, gothic a metalistky
marika6

Dobrý večer. Zaujíma ma Váš názor na metalovú/rockovú muziku. Všetko čo si myslíte o tejto tématike tu možete rozpísať, som bloggerka a rada si prečítam vaše názory, či už na muziku alebo metalistov, štýl obliekania, festivaly, koncerty, kapely, VĎAKA a ešte k tomu Vám chcem predstaviť jednu zo slečien kt. je moja favoritka pre výhru v tejto súťaži, kto chcete podpořte HLASOM miss.metalshop.cz :)))

marika6

ďakujem za názory, metal či rock je rozny... podštýlov sa nájde viac, určite aspoň jeden song ulahodí kažému... Píšte! :)´

kondrot - idem si to vypočuť ;)

kondrot

nedavno som objavil tuto skupinu a jej podobne. normalne som fascinovany tym stylom. hudba perfektna a ten styl obliekania ! zistil som ze sa to vola visual kei v azii je to uz dlho popularne. na toto europa nema, je to podla mna velmi nadcasove. najskor mi vadila ta japoncina ale na to sa da rychlo zvyknut. normalne nechapem preco sa tu tato hudba vobec nehra. tie skupiny maju unikatne skladby a velmi dobru hudbu. v technike su japonci neprekonatelny a je to vidiet aj v hudbe - tie nastroje!