este som nemala chalana

janka

simka,mam taky pocit,ze ty nechces mat chlapca kvoli tomu,ze to tak citis,ale len kvoli tomu,ze spoluziacky ho uz mali.To nie je spravne,mozno na to este nie si pripravena...

123456

no a co ze vsetky mali a ty nie. aspon si originalna. musis sa po nich vo vsetkom opicit? keby oni skocili do studne skocis aj ty?

damaxy

Simonka mam dcéru v tvojom veku,tiež má svetlu plet,tiež ju to trápi.Tak sme to poriešili samoopalovacim krémom,tonovacim krémom a dá sa.Taktiež nie je spokojná s postavou hoci ja to vidim inak.Všetko ta čaká a neminie neboj.

tara

simka, nechcem ta tym nejako urazit, ale si este mladucka, zivot mas este len pred sebou, ak chalan nepride v 15-tke, tak 16, 17...ale urcite pride,a najmä vtedy, ked ho silou mocou nebudes hladat, toho sa neboj;) ja mam po 20-tke a poznala som len jedneho. a co mas robit, aby si ta zacali vsimat? nic, nemen sa, bud taka, aka si, sama sebou, rob co ta bavi, bud prirodzena (myslis, ze chalani maju radi "babenky", kt. len klipkaju ockami, na vsetko prikyvuju a nemaju vlastny nazor?)vtedy sa mu budes pacit nielen navonok, ale co je dolezite aj z vnutra.
a este k tomu vyzoru: ide leto opaluj sa, alebo solarko (jasne, chapem, ked mas taku pokozku nemusi ta oplalit, skor spalit)a pehy? no tie sa odstranit nedaju, s tymi sa musis len zmierit :-), ak si s nimi tak velmi "nerozumies" pouzi nejaky kvalitnejsi make-up
PS: ak sa ti nepaci tvoj vyzor celkovo, vid priklad Sajfa z VV, ziadny krasavec, a predsa je to,podla mna, velmi sympaticky, zabavny clovek,s kt. sa ludia urcite nenudia a kt. mam "rada". Tym som chcela povedat, ze nielen s peknymi ludmi musi byt dobre a zabava, aj ked zase neverim(a netvrdim!), ze ty si "skareda ako noc" :-))) HLAVU HORE ;)

nothing

simka, každá z nás je krásna svojím sposobom a neexistuje nepekná žena, ak sa upraví. Treba len vedieť, ako na to a nechať si poradiť od odborníkov, aby si nevyzerala vulgárne alebo naopak príliš striedmo. No ale hlavný problém, aj keď ty si to možno nemyslíš, bude v tvojej povahe. Asi máš malé sebavedomie, čo sa odzrkadľuje aj na tvojom správaní a čiže vyžarovaní. Pamataj si, že tak ako ty vnímaš samú seba, presne rovnako ťa vníma aj okolie. Začni sa brať takú aká naozaj si a uvedom si všetky pekné detaily na svojom tele. Myslíš si, že v tvojom okolí sú všetci dokonalí a že len ty si nespokojná so svojím výzorom? Ukáž svetu a všetkým chalanom na okolí, že existuješ.
PS: Ani ja som v 15tich ešte nemala chalana a čo.. ?! To predsa nie je žiadna pohroma, práve naopak, ak si niekedy nejakého nájdeš, budeš si ten vzťah viac vážiť a budeš naň viac pripravená. A hlavne - nikoho nehľadaj a nezačni s niekým len tak chodiť. To čo ma prísť, príde keď to budeš najmenej čakať :-)

miška23

neboj,si este mladučká,tak sa netráp.ono to nezáleží na veku.a ani na tom,či si svetla alebo tmavá,blondava alebo čiernovlasa.buď sama sebou,buď sama sebou,taká aka si.tak si ta budú ludia a aj chalani vážiť...tak veľa šťastia a netráp sa,času mas dost a ta láska tiez príde...