Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vaginalna mykoza! Hanbim sa

Príspevok v téme: Vaginalna mykoza! Hanbim sa
bubanka

Dobry den, mam taky problem uzivam teraz antibiotika, nakolko som chora, a zacalo ma to "tam dolu" steklit,palit a mam biely trocha hustejsi vytok, predpokladam ze je to vaginalna mykoza.. lenze problem je vtom ze mala by som to povedat mame, ale ja sa strasne hanbim,ano je to hlupe ale hanbim sa, nikdy som nic podobne mame nevravela, neviete mi pomoct ako by som jej to povedat mala, nejako inac nez na rovinu nech to nie je pre mna take trapne..

perecka

bubanka nemáš sa prečo hanbiť,tento problém má skoro každá žena niektorá menej niektorá viac.Netreba je to úplne prirodzená vec aj tvoja mamina má už určite takúto skúsenosť.Skúsim ti poradiť doplnok ktorý sa volá Enzymax a je na tento problém skús sa informovať v lekárni.

Kriss

Ahoj, aj ja by som potrebovala niečo poradiť z lekárne, teraz tak na " rýchlo " kym sa dostanem k lekárovi, mohla by si ma kontaktovať ? kristmolc@gmail.com je moj mail

Andrea1980

Mykoza sa da vyliecit aj bez mamy. V lekarni sa na to daju kupit cipky aj bez predpisu. Ak sa chces o niecom poradit, kludne mi napis mail.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.