Genitalny opar

Príspevok v téme: Genitalny opar
andrik

ahojky, som tu s takou trochu neprijemnou temou.
asi pred dvomi dnami sa mi na vagine vyhodili akoby male otlaky. googlila som, googlila a klasicky som sa sama diagnostikovala :-)
mam genitalny opar hrozne ma boli medzinozie a mam zdurene zlazy. problem je, ze sa snazim objednat na gyndu, lenze mi nezdvihaju, zrejme maju dovolenku! je to bohuzial sukromny, tak neviem ci ma nejakeho zastupujuceho, ale zajtra sa tam pojdem spytat.
nasla som vsak na nejakom forku, ze toto je skor problem, ktorym sa ma ist za koznou, cize zajtra skocim radsej tam.
kazdopadne, mate skusenosti? nejake rade do boja? zevraj sa to neda vyliecit.
plus, mam iba jedneho partnera a on ma iba mna (a obidvaja sme mali sex prvy krat spolu), len je velmi nachylny na opary na perach. niekde som citala, ze rankou na vagine+slinami prenasaca sa moze opar jedneho typu zmutovat na druhy. takze?

ach. dakujem za rady!

RNG

Opar kdekolvek na tele je vyvolany alebo HSV1 alebo HSV2
Vseobexcne v dnesnej doslova epidemii roznyc vuirusov, z ktorych mnohe nosime v tele do smrti je dobre adresovat zvysenie viralnej imunity, co radim kazdemu, pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes, ake rozne bezne prostriedky prti tomu su, z ktrorych odporucam brat viacere a casom trochu obmienat.Dote si napr caj z chagy so zamiesanuym collostrom(davka chagy 10 gramov, collostrum rozmixovat v tom caju, tiez asi polievkova lyzica prasku=10 gramov. A 2 x 1 gram chaparalu.
Samozrejme vitamin C(3-5 gramov ester C) vitamin E=400 IU selen 400 mikrogramov a zinok 30 az 50 miliogramov, co radim brat kazdemu cely cas.

susisusi

ak mas opar, ano aj kozna ti pomoze (dermato-venerologicka) - na gynde ti antiviroticke tabletky nepredpisu, ale na koznom hej. no priatel ked ma opar na perach nesmie ta bozkavat ani ti davat usta na ine sliznice....ale uz smola, mas to aj ty. a nie, neda sa to odstranit, len potlacit a cakat, kedy sa ti to vyhodi opat.