Da sa v praci osprostiet?

Príspevok v téme: Da sa v praci osprostiet?
01hulaho

ake su vase zazitky skusenosti ?

Da sa z roboty ohlupnut a osprostiet doslova znizit sa na primitiva ?

predstavte si ze cely den stlacate iba ciselnu cast klavesnice, nemate normalny OS lebo tie tety a ujovia by s tym nevedeli robit, zoberiete cash a vydate naspat, pozdravite Dovidenia, to je cele, cele dni tam chodia sami chlapi, je sviatok ked pride pekna slecna,

12 hodin som v robote sam, bez kolegyne ci kolegu, a za sklom ako opica,
aj ludom vravim ze som hlupy ze aby odomna necakali zazraky,

ja viem, nepaci sa ti, tak chod, zober rozum do ruky, komunikuj, otvor sa a co ja viem co este, vypytaj si,

no neviem jazyky a nemam ziadnu VS, dokopy nic, tazko sa do niecoho dokopavam, to je pravda,

no a nemam slusny domov teda v zmysle sukromie podla vlastnych predstav kde by som konecne citil ako normalny clovek, rano vstal a vo vlastnom si uzil ranajky s gazdinou

potrebujem nieco co ma fakt bavi, este lepsie ze by ma to aj zivilo, no ok, chapem to je tazke, no jednoducho nieco, na co by som si sam mohol povedat ok toto viem ze viem, som na to hrdy, nejaky uspech ktoremu uverim sam, kym to nebude som si povedal ani frajerku si nehladam, bez zazemia a postavenia to fakt nema vyznam

nieco skuste zadelit na toto ze co vy alebo co vas napadne, hocico

5.5 elsa

01 hulaho ty sa musíš vschopiť a od ďalšieho roka si to vzdelanie dorobiť výber školy záleží od toho čo ťa teda baví ...... externé štúdiá sú vybrať ktoré chceš a dorobiť popri práci ......

01hulaho

no ano, zanedbal som ucenie, a poriadne

hoci nie uplne,

som si dlzny aj to ze som neskusal sa hocico naucit hoci by som to nevyuzil, no mozno ziskal prospesne navyky

drzte mi palce

no2

Uč sa kým si mladý, keď už budeš hoci len starší, tak to pôjde dosť ťažko.
Napr. sa uč angl. jazyk, ten sa ti zíde vždy a všade a gramatiku nemá tak ťažkú ako napr. francúžština.

01hulaho

5.5 elsa

ci sme sa pochopili neviem
ja nehladam frajerku so zazemim,

myslel som to tak ze ja si najprv mam vytvorit nejake zazemie akoze trochu slusnu robotu, nieco vediet co ma bavi a podobne

no a potom si najst frajerku aby som si nemal co vybijat na zene, nejaku frustraciu,
lebo aj tak by zutekala ktora to vidi a ma rozum

5.5 elsa

01 hulaho môžeš osprostieť do takej miery ako to sám sebe dovolíš ty musíš byť vnútorne silný aby si zdolával prekážky ktorých ešte bude veľa hľadáš frajerku čo má zázemie :D :D :D skapem neviem koľko máš rokov ale ak sa dokážeš učiť doplň si vzdelanie aby si v budúcnosti nebol zakomplexovaný a nevybíjal si nervozitu na žene.....

01hulaho

Ja mam na viac ako na robotu v sklade hypermarketu alebo masiarni akoze to urcite viem ze som ovela sikovnejsi a ze sa to na cas otocilo este nic neznamena!

Naposledy som mal v robote knihu o typografii, no aj tak som z nej vacsiu cast precital v kaviarni ako v robote

sprosty

z akeľkoľvek práce sa dá ohlupnúť a osprostiet ak máš za kolegov debilov ktorý ti žerú nervy.
Nos si do práce nejake časopisy ak si sam a za okienkom. Čítaj, lušti krizovky, slovné hádanky, alebo uč sa slovička z nejakého jazyka, radio na baterky tiež nieje zle ak máš možnosť si ho tam dat. Popripade hľadaj si prácu niekde inde, na sklade v hypermarkete, predavač v masiarni berú mnohi aj nezaškolených lebo majú málo ludi, ošetrovateľa v nemocnici možeš tiež robiť ak si spravíš opatrovateľsky kurz, niekde stačí len ten aby si robil osetrovateľa.
A nevyhlasuj o sebe že si hlúpy. Nemusíš mať vysokú školu aby si bol múdry stačí že si chytrí. Veľa vysokoškolákov z môjho pozorovania a poznania sú tupí jak tága hlavne že majú tituly pred i za menom. Ale čo sa týka praktickosti tak zaostávajú za mnohými stredoškolákmi. Titul nieje všetko. A najmä slovenské vysoké školy to nieje žiadná sláva. Veľa ľudí navyše študuje po známostiach takže žiadné múdre hlavy to niesu keď im taťka zaplatí skúšku. Odkiaľ si? Možno sa ti by tu nejaký kamarát alebo kamoška našla.

GoFruit

Kym nepochopis, ze vsetko, co potrebujes k realizacii svojho stastia, je v tvojom vnutri, daleko sa nedostanes. Kym neprevezmes zodpovednost za svoj zivot, za to ako zijes, co tvoris - ano cely tvoj zivot je tvoje tvorenie , stastie nenajdes. Proste prestat sa hrat na obet, zacat sa spravat ako stvoritel svojho zivota. Nebyt zavisly od toho co robia druhi, ako sa spravaju druhi, co ti daju druhi, vsetko mas v sebe. Ale toto pochopit je na tom najtazsie. Ostatne je super lahke.