Najlepšia kamarátka alebo zradca?

Príspevok v téme: Najlepšia kamarátka alebo zradca?
Sea33585

Raz tu už bola písaná podobná téma , no a ja mam rovnaký problém s najlepšou kamarátkou. Teda už ani neviem či je najlepšia. V spoločnosti sa vždy vyťahuje ´, rozpráva veci, o ktorych sme si povedali , že si necháme pre seba, aby mala z toho prospech alebo uznanie v psoločnosti. Pri chalanoch je to rovnako, stále sa snaží byt stredobodom, má strašne veľké sebavedomie, čo jej celkom závidím, kedže ja ho nemám. A vadí mi , ako sa správa poslednú dobu. Nieže by som chcela byt stredobodom , ale ona sa stále snaží aby som ním nebola. Ja sa potom pri nej cítim ako neviditelná , škaredá , nudná osoba. Ja neviem či je zlé , že to hovorím, ked sme toľko rokov boli najlepšie kamaratky ale čo sa zmenilo? Ona mi sama niekoľko krát povedala, že sa takto cíti pri mne.. No očividne nie, ked musí byt v centre pozornosti stále a hlavne pri chlapcoch , o ktorých vie , že sa mi páčia.. Ja jej to nezazlievam, ved ak si prirodzene rozumejú tak nebudem predsa tomu brániť, ale ak to robí naschvál , tak je to už fakt odveci... Máte na to dáky názor? nemôžem s nou prestat byt v kontakte a odôvodnít to tým, že sa pri nej cítim vzdy ako tá druhá.. ach.. toto sa mi nikdy nestalo.

Slobodna

Nemôžme sa spolu baviť Maoam fňuk vieš že to tým 9 z 10 tich žien vadí :))
Jasne chlapy sú na názory skvelí, hlavne kým sú iba kamaráti, horšie je to už potom :)

Maoam

haha :D

Slobodna, ja poznam dovolim si povedat niekolko 'skvelych' zien, ktore si vazim a su temy, ktore nemam problem s nimi prebrat a poznam dokonca unikaty, ktorym sa da aj zdoverit - ale po tolkych rokoch zivota je to dost malo...

na muzoch si cenim, ze maju na vsetko uplne iny pohlad a casto dokazali na jeden 'obrovsky' problem z pohladu zeny odpoved sucho dvoma vetami a ked som sa nad tym zamyslela, ako by to riesili oni, tak som musela uznat, ze ovela lepsie...

m8

ked k nej budeš príliš úprimná, že sa nechceš cítiť ako tá druhá, ešte sa neskor može z teba smiať. že si jej volačo závidela. Možno nebude, ale ani tak sa ona nenapraví, bola si už dosť úprimná. Ty vieš byt dobrá kamoška. Ona nerozmýšla dobre voči kamoške. Súťaží s tebou. Najlepšie stretnutia oddialovať, rušiť dohodnuté schodzky, vyhovárať sa. no už čo najmenej s nou byť. Ona bude potom milučká, bude doliezať, ale nedaj sa. Neskor by ti niečo mohla vyparátiť, čo by ťa zranilo. Najlepšie bude tak to vyriešiť. Radšj byť bez kamošky ako s takouto osobou.

m8

nie je to dobrá kamarátka. keby si si našla chlapa, ver tomu že by sa pokúšala ho zviesť, aby si zas dvihla svoje sebavedomie. vykašli sa na nu. možno ma aj diagnozu, nepomožeš jej aj ked jej to do tvare šplechneš. nezmeni sa len tak..

sewie

Slobodna, tak trosku nesuhlasim...ano zeny zavidia a zazila som vela takych pocas strednej, vysky (aj zakladnej) a bohuzial zeny ktore boli mojimi kamaratkami od destva-cize pozname sa uz vyse 20 rokov! sa ukazali byt nie az tak dobrymi ako som si myslela-a horzne ma to mrzi lebo mame za sebou dlhu historiu ale skratka ked niekto z teba vysava energiu a snazi sa byt lepsi nez ty ...to nie je ono...stale sa drzime v kontakte ale uz v obmedzenom...zato v zahranici som vo svojich 25 rokoch stretla dve uzasne zenske na ktore neviem dopustit. nezazila som aby sme si navzajom zavideli ci kritizovali sa, navzajom si pomahame a podporujeme sa (aj ked uz len na dialku)...proste treba stretnut psychicky vyrovnanu osobu-taka nema potrebu zavidiet a zial ich je jak safranu...ako vravi slobodna-lahsie sa kamosit s muzmi...na vyske som mala skoro samych kamosov chlapov-bohuzial nasa skola bola plna karieristiek a barbiniek:/

Slobodna

Úplne vo všetkom a tisíckrát lepšie :)
Ženy budú medzi sebou vždy súťažiť, teda rovnaké pohlavie, jedna musí byť dominantná a jedna submisívna. Inak to nebude fungovať.

Sea33585

Ale niekedy to chce aj kamarátku - ženu.. či nie? Vie chlap- kamarát poradit tak ako najlepsia kamaratka vo všetkom? :)