Som idiotka?

Príspevok v téme: Som idiotka?
Jojka49

Ahojte.Mam priatela vyše rok a pol,nepoznam jeho kolegov v praci iba z videnia,to že ma moj priatel este len na zaciatku podviedol na firemnej dovolenke v zahranici som akosi zvladla,odvtedy boli len same hadky a vycitky ale ustali sme to,Teraz je problem že ked maju nejaku oslavu,narodky,chytu a pod. blbosti ja tam nemožem lebo nikto si tam nikoho neberie.Teraz ma narodeniny moj priatel este pred mesiacom tvrdil že kludne možem prist na jeho oslavu že nema s tym problem a dnes mi povedal že urcite tam nepojdem len koli tomu co sa vsetko stalo a ako som niekedy nadavala na jeho kolegov len koli tomu čo sa stalo na zaciatku nasho vztahu že ma podviedol.Vtedy vsetky jeho kolegyne boli pi...., ku... a pod.Neviem co si mam o tom mysliet.Cakala som odpoved že ano chcem aby si tam bola nemam co skryvat a aspon uvidis ako to medzi nami funguje ale on nie,jednoduchopovedal že tam chce ist sam.Co si mam o tom mysliet do certa???

Jojka49

anjelik...neumierala som ked odisiel od mojho zadku,nikdy predtym pokial som sa nedozvedela co mi vsetko spravil že ma na zaciatku vztahu podviedol ze pocas vztahu si vyvolaval s inou po polnoci a vypisoval nikdy som nemala pochyb o tom žeby mi klamal až pokym som toto vsetko nezisstila.Teraz ked sme spolu ked nieje v praci alebo je s kamaratmi nepotrebujem ani vediet co robi proste viem že je bud doma alebo s kamaratmi alebo na pive.....neviem ci si žena alebo chlap a neviem ci si niekedy zazil/a podvod a klamstva a dalej tomu cloveku odpustala a verila že sa raz zmeni a lubila ho-mozno by si mal/a iny nazor.Bolo toho vela on vie dobre ako reagujem vybuchnem som urazena 2 dni a potom ma to prejde a preto sa on ani nesnazi lebo ma vo mne istotu.Dostal co chce ma ma v hrsti a robi si co chce.Kde su tie prisahania a plakanie na kolenach že nikdy viac akcie na noc a pod? a robi to stale.Nechcem aby sedel pri mojom zadku ale co je vela to je vela už ked ma ani na vlastne narodky nezavola lebo ma tam nechce tak co už si mam o tom mysliet???

5.5 elsa

jojka nemyslím si že sa spamätá ale jedno je isté ak by si sa s ním rozišla tak si nájdeš určite niekoho lepšieho a budeš aj možno rada že si sa ho zbavila :)

anjelik *

Výýýborne, tak sme to zase raz dali.:o) Dva dni stačili na to, aby sa láska skončila a nastúpilo vydieranie a boj nervov, kto z koho. Tlieskam. Klobúk dole. Zase sa podarilo odsúdiť niekoho na základe jednostranných výpovedí a druhá strana už len preto, že dýcha, logicky myslí na druhé ženy. Ja mám len jednu otázku na teba Jojka.Prečo vlastne potreboval priateľ vzťah s tebou, ak je to ten typ, čo kade chodí, a najmä teda v práci, práši jednu kolegyňu za druhou? Na čo konkrétne udržoval vzťah s tebou, zoznamoval sa s tvojimi rodičmi? Čiste zo zvedavosti sa pýtam, lebo ja obvykle za všetkým sa snažím nájsť dôvod. Rok a pol si bola s niekym, koho si milovala, keď ti sedel pri zadku, ale súbežne si umierala, keď sa jeho pozornosť odvrátila k druhým. Nie on je príčinou toho, že ti je zle, že si vyhádzaná, že sa ideš zrútiť. To všetko si robíš sama. On ti len možno, a nie isto, pokiaľ sem nenapíše, nebude to isté, dáva ponuku, že sa tak máš cítiť. Ale rovnako dobre sa môžeš cítiť úplne normálne, môžeš mu dôverovať, môžeš ho milovať a nezištne a on sa bude pri tebe cítiť tak, že žiadna iná mu nedá to, čo ty. Len to sa nerobí hysterickými scénami. Ale tak rozhodla si sa. Ber to teda ako radu do budúcnosti, keď niekomu opäť uveríš, že dokáže spĺňať tvoje predstavy. Beda, ak sa od nich odkloní. Ale nie jemu, tebe. :o)

Jojka49

NO on asi take ocividne potrebuje do postele aby boli dobre ,ked ma volne chvile tak aby sa pomojkal a ked už ma svoj program tak si ide a neberie ohlad na nikoho,tak ako nebral ohlad na mna že ked on sa zabava a ja sama doma alebo v praci a vrajže sa nic nedeje,ale dialo sa a velaktŕat a dokonca raz som to mala podložene čierne na bielom.TROska si poplakal pri mne ja hlupana som zmakla a bolo zasa ok,ale nebolo až tak to trva až do dnesneho dna.a on stale nechape koli comu sa hadame.Dufam že si najde taku co mu bude robit presne to iste a este aj horsie ako opn mne

5.5 elsa

hlavne ty nie si tá zlá on je ten čo robí dusno hádky sú kvôli nemu až nie je zrelý na normálny vzťah tak nech radšej zostane sám a strieda ku..y nebudeš to ty,zasa to bude druhá ktorá bude s neho na nervy

Jojka49

Vieš kolkokrat som s nim robila poriadky,vydržalo mi to asi tak dni a potom mi strasne chybal a po prvom pohariku s kamaratkami vonku som sa hned ozvala,nemam chut teraz na nikoho ani na nejake vysedavanie v bare s kolegami a už vobec nie pit,lebo potom hned polavim...On caka a vie že ma to prejde ale chcem aby ma to už nepreslo aby pocitil a zacal si trocha uvedomovat že už mi pretiekla posledna kvapka trpezlivosti...ale to neviem ci si uvedomi,možno mu budee lepsie a konecne si povie že konecne može dychat a nebude ma mat v patach ...

5.5 elsa

tak záleží na tebe ty by si s ním mala cvičiť a robiť poriadky ak ho ešte stále chceš tak to vyskúšaj nemusíš sa s ním rozísť ihneď ale nemyslím si že on sa bude meniť len začni robiť poriadky a rozíde sa s tebou on ,to nenechám sa chytiť je smiešne čo si myš :D ,,,, ak niekam bude chcieť ísť tak mu povedz mám iný program vytiahni nejakého kolegu....

Jojka49

Jedna kamoska mi radi nemam sa ozyvat a vrajže si uvedomi co chce a že potom zisti ci mu chybam a ci toto vsetko okolo toho uprednosti aj nadalej.Ja si myslim že ani nedolezie a že ani sa nebude ozývat pokial uvidi že ja som rezignovala a že mu to bude jedno