Bolest zaludka

Príspevok v téme: Bolest zaludka
xxxxxxs

Zdravim,uz dlhsiu dobu mam bolesti zaludka,zle travenie,zacalo to zapchou,teraz ma boleva brucho,pri prehltani v hrudi-pazerak...casto mavam kyselinu a kysle grganie aj len po napiti vody,mam ist na gastro len to trva kym ma objednaju

krvny obraz bez jedinej odchylky,pecenove testy dobre,stolica negat,

bojim sa ze by to mohla byt rakovina,skusal som rozne veci nic nezabera,doktorka povedala,ze to by sa v krvi ukazalo,ja o tom dost pochybujem,ukazalo?

Dakujem

20 rokov

Shayleen

@ miris: ze nieco vymyslis...ona pojde na gastro a tam jej lekari po vysetreni pomozu, keby si sama pomohla by si aj viacej uskodila

miris

máš príznaky ako pri žalúdočných vredoch, viem ti s tým pomôcť, aby to nebolo také zlé a zmiernili sa príznaky, ozvi sa na mail mirka.janska@gmail.com a niečo vymyslíme ;-)

5.5 elsa

xxxxxxxs to sú žalúdočné vredy moja jasne že v krvi by to bolo vidieť preto sa vždy bojím preventívky :D tam je všetko vidieť a vždy dopadne ok no to ti dá lieky

Shayleen

Nechápem ako môžete ihneď na rakovinu myslieť a ešte V tom mladom veku. Veď ta čaká vyšetrenie a budeš vedieť na čom si. Možno máš iba vredy alebo citlivý žalúdok ale RAKOVINA NEBOLI! ! !