Ako sa pohnúť dalej?

Príspevok v téme: Ako sa pohnúť dalej?
smileybaska

Ahojte,
poradte mi prosim. moj priatel sa somnou rozisiel po dvoch rokoch co sme boli spolu a velmi to boli. posledny tyzden bolo vsetko v poriadku ale zrazu sa rozisiel s tym ze uz nezvladal sa hadat a ze uz nechce pokracovat dalej ze si chce uzivat slobodu. hadali sme sa to je pravda ale kvoly tomu ze si pisal s inymi a hulil travu. chcela som mu dokazat ze sa viem zmenit pretoze ho stale lubim ale on nic. pisala som si aj s jeho kamaratmi aby aj oni pochopili ze som sa zmenila a zmienili sa o tom pred nim ale potom som zistila ze si nasiel ,,kamaratku,, a chcela som sa s nou s kamaratit aka je a áby videl ze niesom ziarliva ale este viac ma nenavidi a povedal ze tymto som unho skoncila. mali sme zaplateny vylet do bojnic ktory nam dala jeho mama a ja som to este rezervovavala.mali sme zostat aspon kamarati a ist tam spolu ale povedal ze on uz tam ide s´niekym inym a ze mna tam nechce. sprava sa ku mne ako k handre. vraj si mam vymazat cislo a vsetko a zabudnut nanho, vraj mi praje pekny zivot ale uz ma nechce vidiet. mozno by sa mi lepsie zabudalo keby sa ku mne nespraval ako k poslednej chudere. poradte mi prosim co mam robit.

Slobodna

Predovšetkým sa prestaň ako chudera správať. Už ti to tu písali viacerí. Podľa mňa máš dosť čudné správanie a to nehovorím o zmýšľaní.
Píšeš si s jeho priateľmi aj s jeho novou priateľkou aby si mu dokázala, že si sa zmenila. To ti nepripadá čudné? Chlap si vypisuje s inými, hneď si nájde náhradu, úplne ťa má v paži a ty sa trápiš, doslova sa mu podhadzuješ.
Inak sa neskutočne bavím na príspevkoch Prezyvky55 :))

5.5 elsa

smileybaska ešte aj píšeš jeho novej kamarátke teda priateľke :D čo od nej čakáš on už ti to povedal aj v dobrom to mu zrejme poradila tá druhá keď je koniec tak je koniec časom si nájdeš niekoho iného taký je život .....

5.5 elsa

smileybaska otvor si oči dievča ten muž ti za to nestojí jedna vec snáď by si také niečo nechcela aj do budúcna a čo tam chceš riešiť keď je očividné že ťa nechce čo tam cez jeho kamaráta chceš riešiť prečo by sa mal zmieňovať o tebe jednoducho si to uvedom že s tebou skončil a to na stálo prestaň sa už ponižovať a otvor si oči.....

mimula

moja prebud sa..:)
riešiš čo je uzavreté z jeho strany určite. Ako inak ti to má vysvetliť, že uzavrel kapitolu s tebou neviem... :) Možno aj keby ti vynadal do neviem čoho, stale budeš hladať dôvody že prečo ho kontaktovať, riešiť to či si niečo s babou začina alebo nie...
už to nechaj beeejt :)

príliš si sa snažila..len tolko ti poviem.

papa..

Prezyvka55

smileybaska tak ja by som s tebou do toho new yorku skocil aby si nemusela ist sama, do spanielska sa mi moc nechce ale tak mozno by som sa nechal nahovorit :).

smileybaska

vcera vecer som si pisala aj stou jeho kamaratkou a ona vravela ze sa tiez teraz rozisla s frajerom a ze hned zo vztahu do vztahu nechce ist. mam pocit ze ona zatial k nemu nic neciti ale stale su spolu a on ju uz povazuje za priatelku. vcera mi pisal ze sa opsravdelnuje ako sa choval teraz ku mne aj vo vztahu a ze mi mal rovno povedat ze chce novy vztah.tieto slova ma boleli. ja viem ze to nejde a ze som blba a aj sa tak citim ale chcem sa k nemu vratit. viac sme mali krasnych spomienok ako tych zlych. aj na ten vylet chce ist snou aj napriek tomu ze este spolu necgodia.

Maoam

smileybaska - s tou pozickou ti poradit neviem, v tom nie som doma, nie som ekonom ani pravnik

nadalej ti radim, aj ked plne chapem, ako ti je a ako sa citis, sama som par mesiacov po rozchode, ale CAS skutocne pomoze

ak ta raz muz nechce, tak to casom akceptuj, casom uvidis, ze to bolo to najlepsie, co sa ti mohlo stat, lebo s nim by to viedlo iba dolu kopcom

Sokky

Ako ti už ostatný povedali kašlať na to mne to baba tiež takto povedala a povedala mi ešte hnusnejšie veci ako ten chalan tebe (napríklad že mi praje smrť) a tiež ma to sralo. Bol som s ňou ale nakoniec zase išla do pokračovania 6 ročného vzťahu a sralo ma to vynadal som jej potom mi to bolo ľúto no ona už nechcela zostať v kontakte. Viem ako sa cítiš je to síce horšie že ho musíš vídať ale kašli na to. Váž si život, vážne potrebuješ takú osobu ktorá skočí hneď za ďalšiou ako sa teba zbaví. Hlupák.