mam doma opiteho oca.. co mam robit??!!

kacenkaaa

ahojte.. konecne uz je normalny.. rano o stvrtej vstal a upratal.. (akoze on fakt vobec nikdy nerobi poriadok). ani som sa na neho nepozrela a ani som sa s nim nezhovarala.. mala som chut vykricat mu, ale nechala som to tak..

fraisee

vies co, z vlastnej skusenosti viem, ze ozranovi sa nikdy nic nestane. necitam celu konverzaciu ale ti co ti radia aby otcovi dohovoril starsi brat nevie co pise. kasli nanho, ak pride opity daj mu pokoj, hlavne donho neryp, s hlasom kludne, nevsimat si ho.

lorrie

Kačenka, ozvi sa na môj mail, ak chceš, táto oblasť mi je dôverne známa, skúsime ti s priateľom poradiť (on je už chvalabohu abstinujúci alkoholik)

moniqa87

by som ho na tvojom mieste rano sprdla, ze by az plakal jak by mu to bolo luto, toto sa robo dcere? by som mu dala...
a zatrhnut mu akcie, aj ked to asi tazko mozes :-)))

slusny_muz

no tak chvalabohu to vyzera ze sa to nejak vyriesilo :-)
ALe treba si o tom pohovorit...ten alkohol je hrozny...

kacenkaaa

prikazal mi krmit ho.. tak som mu spravila polotovar a krmila ako male decko.. teraz si lahol a pocuva hit storocia.. dufam ze uz zaspi a bude dobre.. zajtra mu vyplachnem zaludok.. chodi takto domov asi raz za mesiac.. lebo stale maju v robote nejaku akciu

Summer_

kacenkaaa myslim ze moniqa87 ma pravdu fakt ho radsej nehaj tak. On zaspi a bude dobre.
Ozaj. Casto pride takto domov?