Chcem ju získať späť, no strácam nádej...

Príspevok v téme: Chcem ju získať späť, no strácam nádej...
Fullhouse

Ahojte. S ex sme bez seba už štvrtý týždeň.
Jeden z problémov bol ten,že na facebooku som mal vytvorený účet s iným menom,menom môjho bratranca,kde som pozmenil krstné meno do iného jazyka. Tento účet som väčšinou používal pri problémoch a nedorozumeniach s ľuďmi v čase,keď som nemal nikoho,kto by ma pochválil za moje úspechy,kto by vyzdvihol moje pozitíva,nie negatíva.
S priateľkou sme boli spolu rok aj pol. Cez tento účet som sa tváril ako môj bratranec, a snažil sa vlastne pomôcť nášmu vzťahu,alebo na začiatku vyzdvihnúť moje pozitíva,viem bolo to detinské, ale v mojom živote niesú ľudia ktorý to spravia zamňa. Nikdy som to nemyslel zle,aj počas vzťahu keď prišla hádka,tak som si pomáhal tým účetom to nejak napraviť. Viem,bola to chyba,bolo to nevhodné,no v tej chvíli som to naozaj nemyslel v zlom. Práve naopak.
Ale prakticky nejde o to.
Koreň problému:
Jedného dňa, mi napísalo jedno dievča na facebooku. Neskôr vysvitlo,že to je dievča,ktoré bolo s chalanom čo javiem pol roka asi. Chalan ju podvádzal po celú dobu. A ona s toho utrpela traumu a kompenzovala si svoje komplexy tým,že si vždy vyhliadla na facebooku nejaký šťastný pár, usúdila podľa fotiek a podobne, a snažila sa ho zničiť. Mimochodom,má na facebooku asi 50 účtov ženských s falošnými fotkami a vymyslenými menami.
Prvý krát keď mi písala,účet vyzeral dôveryhodne,spoločných priateľov niekoľko. Začali sme si písať len vrámci toho ako sa máš,fajn ujde to ahoj čau. neskôr ma začala zvádzať. V tej dobe som mal pocit previnilosti,že svoju priateľku dostatočne neuspokojujem. Tak som hľadal rady,typy a podobne. No dotyčná pri tom ako ma zvádzala,mi začala písať príbehy,sexuálne. Na čo som sa ja vtedy chytil a začal rozširovať. Myslel som si,že reálna žena mi dokáže skôr poradiť,ako nejaké zaspamované fórum na internete. Samozrejme,netušil som čo to je zač. Ale ako to tak ďalej šlo, tak ma začala vydierať,že tie konverzácie prepošle mojej teraz už ex. Samozrejme,to som nechcel. No poslala jej to. Snažila sa mi rozbiť vzťah. No vtedy sme to s priateľkou prekonaly. Prišlo to druhý krát,s iného účtu,dodnes neviem prečo,ale zas sme začali kecať o sexe. Predstavy a podobne. Znovu ku koncu sa odhalila,že zase další fejk a že ide za mojou teraz už ex,a hodí jej odfotené konverzácie do schránky. Tak sa aj stalo. Prišiel znovu problém. A povedal som si stačilo,dosť. Snažil som sa zistiť jej totožnosť,mám jej foto,ktorú viem že je naozaj jej a nieje to len stiahnutá,nakoľko sa stretla tvárou v tvár s mojou teraz už ex. No nikto netuší,kto to je,a odkiaľ to je. Nejakú dobu bol pokoj, bol kľud.
Časom mi napísala zase s ďalšieho falošného účtu. No tam som ju už posielal kade ľahšie. No bola neodbytná. Nezablokoval som ju,pretože aj tak by mi písala zas a zas s ďalších účtov.
Tak som to riešil dohovorom,aby mi dala pokoj,lebo to začnem riešiť s políciou ako obťažovanie. No začala sa mi vyhrážať,že vytvorí môj falošný účet na facebooku a bude si preposielať akési "prasačiny" ktoré prepošle mojej teraz už ex. Vraj nech sa s ňou vyspím,inak že ak sa s ňou nevyspím,tak už nikdy nebudem spať zo žiadnou,lebo mi každý vzťah a hlavne aktuálny vtedy,rozbije. No,obavy sa naplnili. Mal som sa s tým vyhrážaním zdôveriť priateľke,len som jej sľúbil pred tým,že si s ňou nikdy nebudem už písať, a bál som sa,že to nepochopí. Preposlala mojej ex,vtedy priateľke konverzácie ktoré pozostávali s vymyslených a predošlích konverzácií.
Jednoducho,bol som nahratý,pretože moja teraz už ex mi neverila. Myslela si,že je to stále iná žena,a myslela že stále nejaké obháňam. No moja chyba bola tá,že som sa mal priateľke zdôveriť,a keď jej dotyčná posielala tie konverzácie,bola by pripravená,vedela by o čo ide a ignorovala to. No ja som sa bál že ma nebude chápať. No jedného dňa prišlo to,že preposlala tú konverzáciu mojej priateľke,ona tomu uverila,ja som bol už nahratý a rozišla sa somnou.
Dodnes bojujem o ňu, snažím sa si získať jednu,poslednú šancu. Pretože som sa zmenil. Veľa vecí som si uvedomil,všetky nedostatky ktoré som zanedbával som si uvedomil a som pripravený jej to dokázať,a slová premeniť na skutky. Ak by mi tú šancu dala,čo odmieta,odôvodňuje to tým,že som v nej všetko zlomil,všetko zabil, ublížil jej a že je už neskoro na to,aby mi dala šancu.
Pár dní po rozchode som behal každý deň na aute za ňou,no tým to bolo len horšie,povedala mi že ma nenávidí,že už somnou nedokáže existovať,a nedokáže mi dať tú šancu.
Všetko čo chcem,je ona. A to,aby mi dala poslednú šancu,môjmu novému JA. Je pravda,že človek sa dokáže zmeniť z lásky ktorú cíti voči niekomu. Je to pravda. A ja som živý príklad toho. Viem čo cítim,viem čo dokážem. A viem,že keby mi tú šancu dá,spravím ju šťastnou dokonca života a NIKDY by tú šancu neoľutovala,že mi ju dala. Ale neviem,ako sa k tej šanci dostať. Tvrdí že ma už nemiluje. Ale po roku aj pol v jej srdci určite ešte niekde som. Zažili sme veľa krásneho,viac než toho zlého. Miloval,a milujem ju nadovšetko. Nikdy v živote som nespal s inou ženou,ako je ona. A za čas ktorý sme bez seba,som mal nejednu príležitosť. No nedokážem byť s inou,chcem ju,chcem jej dokázať že niesom to,za čo ma považuje,a že som sa naozaj zmenil. Ale už naozaj neviem,čo robiť. Sex s ňou bol neskutočný,teda premňa určite. Nejde o to,že by som bol namotaný,lebo bola moja prvá v posteli,ide o to,že ja ju s celého srdca milujem,úprimne ľutujem všetky zlé veci ktoré som urobil a z lásky ktorú cítim k nej som sa zmenil na nového,lepšieho človeka. verného,úprimného,milujúceho. Podotknem,že tým,že sa somnou rozišla,som veľmi trpel. A do toho mi zasadila ešte zopár tvrdých úderov a slov,ktoré ma strašne ranili a ničili.
Ale nevyčítam jej to,zaslúžil som si to možno,aj keď to,že sa somnou rozišla bol premňa dosť veľký trest,nie ešte ďalšie veci ktoré prišli,či už slová,alebo o inom. Ale napriek tomu všetkému ju stále milujem,stále ju chcem späť a moje srdce,patrí len jej. Ale už naozaj neviem,čo robiť,ako ju presvedčiť,aby mi tú šancu dala. Viem,že by to neoľutovala. Poznám nejeden pár,ktorý sa na mesiac rozišli kôli reálnej nevere,že mali sex s tretím človekom,ale skúsili to aj napriek tomu od začiatku a dnes sú roky spolu,majú spolu deti,sú zobratý a šťastný.
Tieto vianoce som mal bookované letenky spiatočné do Paríža,kde som chcel stráviť vianoce s mojou už teraz ex. Princíp toho bol ten,že som ju chcel po štedrej večeri v romantickej reštaurácií, požiadať pod Eiffelovou vežou o ruku. A stále chcem,len sa neviem dopracovať k tomu,aby mi dala jednu poslednú šancu. Stratiť nemá čo,len získať. A viem,že nikdy by som jej už neublížil,neoklamal,nepodviedol. Robil ju šťastnou. Niesú to pretvarky, je to všetko úprimne zo srdca. Nedokážem bez nej žiť.

Každý človek ak úprimne ľutuje to, čo spravil, nech už to bolo akokoľvek zlé a kruté, si zaslúži odpustenie a šancu sa zmeniť...

Viem,že to,čo som urobil,nebolo správne. Viem,že som nič nemyslel v zlom,ale zvolil som zlú alternatívu. Mal som to všetko riešiť inak,inak sa zachovať. Ale každý človek robí chyby. Ale nie každý si ich uvedomuje a tobôž, ľutuje. Ja som si svoje chyby a nedostatky patrične uvedomil a zmenil sa. Teraz už len dostať poslednú šancu,začať od znova a dokázať mojej láske,že ju veľmi milujem a som nový človek,ktorý sa nedopustí už žiadnej chyby a nikdy jej neublíži. Bol som hlúpy. Ale čas nevrátim späť. Ničilo ma to,že som jej ublížil,a stále ma to ničí. Dôvera sa stratila, ale ja si tú dôveru dokážem získať späť,krok po kroku,ale dokážem. Pretože mi na nej záleží viac,než na čomkoľvek inom na svete. Vlastne,ona je celý môj svet. Môj život.
Chcem aby hlavne vedela,a pamätala na to,že bola premňa všetkým. A aj napriek tomu,čo som urobil,som jej nikdy nechcel ublížiť,zraniť jej city, a vôbec prísť o ňu. Vždy som ju miloval,milujem a navždy budem.

Cariboo

dalo mi to zabrat precitat cele
este pochopim ze si sa prvkrat nechal namotat tou babou (onabude nieco ako prankers, az nato ze uz nevie kde je hranica a vyziva sa v tom) ale ze si to urobil druhykrat, to si asi nepoucitelny a sorry chlape, mas co si chcel.

Jeblý Matej

Netráp sa kvôli ženskej.Si predsa chlap a ženam netreba stále vyhovovať(ospravedlňovať sa im, platiť im všetko a tlačiť sa im do zadku)

Aj tak to zneužívajú...