Nemám akné

Príspevok v téme: Nemám akné
messia

Chcem sa s vami podeliť o moju skúsenosť s liečbou akné. Od kožnej lekárky som dostávala množstvo antibiotík a zázračných mastičiek a nič nepomáhalo. Len mi to pleť zbytočne dráždilo. Na nete som po rokoch trápenia natrafila na kozmetiku ISIS teen derm sada. A po dvoch mesiacoch mám pleť skutočne nádhernú. Neviem či to pomôže aj ľuďom v puberte, tam sa môže jednať o hormonálny problém, ja mám takmer 40 a hormonálnu vadu z krvi vylúčili.

lalalili

mne zase pomohol herbalife, je to individualne, na každú kozmetiku niekto nadáva a niekoľko si ju vychvaluje, ja som vďačná zas tejto
A NIE, NEROBÍM REKLAMU, ale podobne viem co je to mat až jazvy na tvári od akne!!! a nevidím nič zle na tom ze to tu napisala, kto chce skúsiť moze, kto nie nemusí... aj keby mala táto diskusia pomôcť co i len jednej osobe!

messia

Ludia ja vam nerozumiem. Podelim sa s vami o tom co pomohlo mne a hned plno negujucich odpovedi ako reklama, nekupujte drahe...,to si radsej kupim ine..., ved vam to nenutim ani nepredavam. Ako som pisala pomohlo to mne, mozno pomoze inekomu inemu. :(

messia

Nie nerobim reklamu! Roky som sa morila s tymto problemom a nemohla som bez make upu ani na kupalisko. Pomohlo mi to a dala som to sem preto lebo to mozno pomoze inemu nestastnikovi! Kazdemu cloveku pomoze nieco ine. Ja som po rokoch skusania nasla toto.

nvxfh

maska s kaolinom? kolko kaolinu je v tom 0.1%? to si radsej kupim cisty kaolin. ktory aj tak nema nejaky extra ucinnok na plet

zuzi74

Na recenziach pisu, ze po naneseni chvilu stipe na tvari, vysusuje viac plet, nie je vhodny pre citlivu plet. Je to vlastne nieco ako chemicky peeling, ale taky slabsi.

messia

Vzorku mi dala kozna lekarka. Na nete som nasla ich ostatne vyrobky. Na pory ISIS TEEN DERM GEL rano a vecer a maska s kaolinom. Plus cistim tonikom zo sady teen derm. Krem nepouzivam lebo mam mastnu plet a tak si daval glyco A. Zosvetluje mi skvrny po akne a slnku.

karolinka122

ahoj, mozem sa spytat, ktore konkretne pripravky si pouzivala? aj aky krem? Kedze mam do tvojho veku blizko, nie je to teda urcene len pre pubertiakov? Nerada by som mala nejaku vysusenu dehydrovanu plet, potrebujem uz aj protivraskovu ochranu...Doporucila ti to kozna lekarka, ci len tak si vyskusala? Dakujem...