Neviem co sa so mnou deje, naozaj som narusena?

Príspevok v téme: Neviem co sa so mnou deje, naozaj som narusena?
Shantie

ahojte... mam 21 a uz dlhodobo mam jeden vazny problem.. pred ostatnymji ludi nevivem byt otvorena... vzdy aj ked som bola v nejakej partii tak som vzdy bola ticho, nechapem ako sa mozu ostatni otvorene bavit medzi sebou uplne spontanne a ja som ticho a bojim sa povedat co i len jendu suvislu vetu a ked aj poviem je to uplne odveci a ludia ma maju za divnu ...... takato som az kym si nevypijem vtedy sa strasne strapnujem a prave naopak nepoznam mieru a neovladam sa... v skole na strednej to bolo rovnake v tried esom vzdy sedela sama a takmer s nikym sa nebavila ono vzdy bolo nejake skupinkovanie v triede az na mna..ja ako vzdy outsider.. a pritom clovek by to na mna nepovedal...vzhladom som nieco ako svetlana bilyalova takze by ste ma typli na namyslenu pipku co vymeta kazdu diskoteku.. mam problem aj s chalanmji hanbim sa ist na rande mam strach ze sa strapnim ze nebudem dost dobra..preto si vzd vypijem z toho som zacala mat aj problemy s alkoholom...ked som zmaturovala tak som sa teraz v juli prestahovala do ba a myslela som si ze sa to zmeni..nasla som si podnajom a byvam *3 babami a vyzera to asi tka ze oni tri k su doma tka spolu su v obyvacke rozpravaju s abavia sa vcera vecer si roztiahli gauc a pod eprinou pozerali filmy a ja ?:( zavreta v izbe na fb .... neviem co im mam povedat o com sa s nimi rozprava uz aj tak si dos tmyslia ze som divna .... zacala som sa aj prejedat a zvracat a aj napriek tomu ze zvraciam nechudnem naopak priberam a tympadom ide moje sebavedomie zas kdesi hlboko dole.. kedysi som mala krasnu postavu a teraz ? ............... v septmebri som nastupila na vs a uz som tma aj prestala chodit bojim sa... uz ma aj vyhodili..... pracujem od oktobra vo fitku a je to jedoducha robota a ja to aj tka vzdy dojebem pred kazdou sluzobu sa bojim ze co zas dojebem... ked mam ist na nejaky pohovor do novjee prace casto krat tam ani nejdem...bojim s ae v zivote budem stratena ze nic nedokazem ze si nenajdme pracu co ma bavi ze nenajdme chlapa ktory by ma miloval ze som proste strateny pripad :( ..............pritom mam par osob pre dktorymi som totalne otvorena a to sa mi uplne zmnei povaha to je somnou sranda kecma o hocicom ale to mam len par kamaratiek takych...pred ostatnymi taka byt neviem... kto by ma chcel kontaktovat osobnejsie napiste mi aj na fb ..meno mam Shan Ti ..........

ivetka19

Nikdy sa neboj,lebo ked sa budes vsetkeho bat,tak nic nevyskusas, nic nezazijes. Mas nizke sebavedomie, skus sa kazde rano,alebo kazdy vecer pozerat na seba v zrkadle.Usmiat sa na seba.Pozeraj na seba 10min.Ked toto zvladnes par krat, skus si pred zrkadlom hovorit,ze sa mas rada,ze sa nicoho nebojis,ze si silna zena :-). ked tomu sama uveris,zivot sa ti zmeni.Uvidis :-). Dalej sa skus zacat otvarat pred spolubyvajucimi. Mas tam babinec,urcite je s nimi sranda :-). Ked sa zas opat budu bavit v obyvacke,prisadni si k nim. neboj sa,ony ta nepokusu :-). Povedz im,ze si typ cloveka,co sa musi najprv otukat a ze budes najprv len pocuvat.Uvidis,o chvilu sa rozkecas :-). A dalej skus navrhnut tvojim kamoskam,pred ktorymi sa nebojjis rozpravat,aby ta zobrali medzi svojich kamosov. Alebo staci jeden novy clovek. Ked budes medzi svojimi babami,urcite sa ti bude lahsie komunikovat s novym clovekom. Len smelo do toho,neboj sa zit :-)