Nechcem zit

Príspevok v téme: Nechcem zit
absurdita

Strasne chcem zomriet, nechcem uz zit, ja uz vazne nechcem, nevladzem, strasne to boli, nechcem tu uz byt, stale myslim len na to ake by to bolo keby som uz nebola, keby som sa uz rano nezobudila, ja uz naozaj nevladzem, neviem co mam robit, bojim sa, ze moj zivot nema uz ziadnu buducnost takisto ako nema ziadnu minulost, iba bolest, ktoru uz neznesiem...

bella21

absurdita, ublížil Ti niekto? Asi áno, keď sa takto cítiš. Nemusíš teraz nič robiť, upokoj sa. V Tvojej hlave sa preháňajú čierne myšlienky, ktoré Ti našepkávajú tú beznádej. Nepočúvaj ich, aj keď je to ťažké. V mútnej vode nič nevidno. Tak je to aj v stave rozrušenia, strachu, úzkosti, človek nevidí dobre. Treba počkať, kým sa mútna voda upokojí a tým vyčistí. Aj Ty by si sa mala najprv upokojiť. A potom sa zveriť niekomu, aby si to v sebe nedusila. Keď svoje trápenie vyrozprávaš, podelíš sa o bolesť a zároveň ho budeš môcť začať riešiť - s niekým, kto má odstup. Možno sa krútiš v tých tmavých myšlienkach a nenachádzaš východisko, ktoré iná nezaujatá osoba uvidí. Možno už chodíš k psychologičke či psychiatričke a nevidíš postup. Povedala si im všetko?

Nádej stále je, aj pre Teba. Toto zlé, čo prežívaš, pominie, prejde. Len sa musíš cez to dostať, s pomocou iných. Nemysli na smrť, tá nie je vyslobodením, tou sa nič nekončí.

jajaa

ahoj, no minulosť máš a aj budúcnosť, len to teraz nevidíš. liečiš sa na klinické depresie? ak nie, mala by si začať

5.5 elsa

absurdita a čo ťa tak strašne trápi aký je pôvod rodina práca súkromný život? minulosť už neovplyvníš ale budúcnosť áno......