poradte

Príspevok v téme: poradte
janko23

prosim poradte mi ako mozem zaposobit na babu ktoru mam velmi rad a ona ma mna tiez velmi rada ale nieje si ista ze ci chce mat somnou nieco viac ako by som jej mohol dat najavo ze mi na nej velmi zalezi,ze ju mam velmi rad,ze mi moze verit...piseme si cez net a etse sme sa nestretli lebo sa obaja bojime toho druheho pozvat niekam lebo nechceme nic pokazit nejakym hlupim rozhodnutim ale ja jej chcem dokazat ze ju mam velmi rad ako to mozem spravit? prosim poradte co by som jej mohol hovorit kazdy den aby vedela ze na nu stale myslim

janko23

mam este len 15 a stou babou si pisem uz dlhy cas vzdy mame o com hovorit mame spolocne nazori na veci a myslim si ze aj ona by mozno chcela nieco viac ako kamaratstvo len sa to boji dat najavo chcel by som sa s nou velmi stretnut ale bojim sa jej to spitat

sjella

ZAKLAD JE STRETNUT SA.. virtualna laska je sice fajn ale len do urcitej miery.. nikdy nemozes vediet ci toho druheho chces ak si len pisete a nazivo ste sa nerozpravali. a co mas hovorit(myslim potom co sa stretnete a nadalej si budes isty ze s nou chces byt)? slova nie su az take dolezite.. dolezite je co robis a ako jej to davas (mimo slov a reci) najavo... a aky je ten sposob? no, to musis sam najlepsie vediet.. malickosti,drobnosti... ale zase si teba davat velky pozor aby si to neprehanal a nemala pocit, ze ju do niecoho tlacis.. a este dalsia dolezita vec, na nic sa nehraj.. No ale ona zjavne vie, ze by si chcel nieco viac, tak mozno jej daj len priestor aby zistila ci to chce aj ona..mimochodom, kolko mas rokov?