Ako dlho to bolí?

malicek35

Vo vztahu su vzdy dvaja.Ty si prvy krok urobila,vie ze ti chyba.Mohol sa aj on k tomu inak postavit.Nechal ta odist so slovami,ze to tak bude lepsie.Nemal ta vobec nechat odist.Tazko povedat,co by bolo najlepsie urobit,ale prvy krok si uz urobila.

micicici

ide skor o to, ze ked sme sa hadali a ja som sa balila...nechal ma ist, na druhý den som si este prisla po svoje zvyšné veci....a mozno cakal, ze mi to pride luto,ale ja som sa napriek tomu zbalila a sla....on vtedy povedal sám, že asi to tak bude lepsie :-/ preto s tým tolko bojujem....potom som mu napisala tu smsku,ako mi chýba....a zareagoval len otazkou, ze ako sa mam...su to uz dva mesiace,mala som pocit, ze aj on by mohol zabojovat, lebo tento problem sa týkal nas oboch...neodisla som len preto, lebo som sa rano zobudila a povedala som si, ze chcem odist...ale preto, ze tomu predachadzala hádka z pocitu, ze uz mu na mne nezalezi....

embryo

v tom pripade ho co najskor kontaktuj, nemas co stratit... mozes len ziskat :-)

nie je nic horsie ako neustale zit v neistote, prekonaj strach a dohodni si s nim stretnutie, nic trapne na tom nie je ;-)

micicici

Toš...ale ja som mu prvá napísala...ze mi chýba....ale tak to zas bola taka blba smska, ze sa na to nedalo ani nic poriadne odpisat :-D

dalsi

tak si vyber, ci sa chces citit chvilku trapne, ak ho oslovis prva, alebo si to budes mozno vycitat do konca zivota, ze si neskusila nieco este urobit....

micicici

veru vratila.... :-(
raz som mu napisala,ze mi chýba...ale zareagoval iba odpocedou, ze ako sa mam :-) sak zas ako inak mal zareagovat? :-D a ja bojujem, ci sa mu ozvat, ci nebudem trapna...chcem si to vysvetlit jasne....a bojim sa....neviem co mam spravit :-(

embryo

ak by si mala prilezitost, tak sa k nemu vratis, je tak?

ako sa hovori, nikdy nikomu neber nadej, moze to byt posledne co clovek ma...

v tvojom pripade by vsak bolo lepsie, ak by si nadej nemala... takto sa mozes tvoje trapenie poriadne natiahnut, urcite by si sa mala povzniest ponad svoje ego, dohodnut si stretnutie a porozpravat sa s nim o vasom rozchode, pomoze ti to ;-)

micicici

dva roky sme spolu bolo,aj sme spolu bývali....v poslednej dobe sme sa nejak odcudzili....az tak sme sa pohadali, ze som si zbalila v afekte veci a on ma nechal ist....odvtedy o nom nic neviem a je to take tazke pre mna.....On sa pred kamaratmi len vyjadril, ze som od neho odisla...nepovedal,ale preco :-) a ja mam teraz výčitky, ze som to nemala urobit :-(

DontWorry

Velmi zalezi na tom aky ten vztah bol, ako dlho ste spolu boli..aky bol celkovy chlap.

Prve tri rozchody som predychala za 2-3 dni. Lebo som si bola vedoma, ze hoci ma to mrzi lebo nieco sme prezili spolu...zrazu som bola oslobodena kedze prechadza ruzovou zahradou to nebola

Keby som sa rozisla s terajsim tak by to trvalo urcite mesiace..neviem si predstavit co by to bolo...lebo som s nim spokojna v kazdom smere a to je ten pocit, ktory mi pri prvych troch chybal..

Kazdopadne to prejde, chce to viac rozptylenia, spolocnost...pozerat sa na svet viac optimistickejsie ze stalo sa a pride niekto novy :)

Nina.

Niekedy aj roky a dokonca občas aj celý život ... hlavne u žien. Ale naučíš sa s tým žiť. A dva mesiace ešte nie je tak veľa, do roka to pravdepodobne prejde.