Ako na muza blizenca

Príspevok v téme: Ako na muza blizenca
pupik333

Spoznala som sa s jednym muzom,ma 30 a je blizenec. Pritahuje ma a zacinam ho mat rada,ale akosi mam strach,ze ma intuicia klame a on neciti ku mne to co ocakavam. Celkovo bol vzdy velmi uzavrety a voci zenam nevsimavy. Ku mne je az prilis pozorny, pomalinky sa mi otvara ale vzapati akoby dostal strach a skryva sa za nieco ine. Jeho najlepsi kamarat a kamaratka ho pri mne nespoznavaju a myslia si,ze sa zalubil. Viete mi povedat ako sa sprava zalubeny blizenec a kedy sa rozhybe k tomu, ze mi to da aj viac najavo?

alkaA

Mne niekedy tie znamenia aj dosť sedia. Samozrejme veľa robí aj socializácia a individualizácia. Ale ja som napr. rak a tiež som dosť precitlivená atď. ale v žiadnom prípade nie som pomstichtivá :).

castorpollux

:O ci pana koľko zloby na adresu blížencov :-) ..že "nevšímavý" pfff.. prefíkaný blíženec si predsa nemôže dovoliť byť nevšímavý!! ..Ak teda chce byť majster komunikácie ako ja.. :-) ..to som teda nečakal toľko "hejtu" .. a ja som v tom, že ma všetci majú radi :-)

mmuuusa

suhlasim s konvwalinou...blizenca nechcem v zivote uz mat doma...necitlivy, nevsimavy egoisti...poznam dost ludi s tymto znamenim a vsetko to je ako cez kopirak....ked sa k nemu prida agresivita je tu hotovy psychopat...su to rozplotene osobnosti..ktore nieco tvrdia ine robia dalsie konaju...mala som dvoch partnerov s tymto znamenim a na sto honov prec ked pocujem blizenec....nic v zlom v kazdej kope sa najde vynimka....hold skusenost vravi svoje.

astrolog

no teda keby som mala posudzovat podla znamenia, tak najblbsie znamenie je podla mna rak. to su totalne naladovi a nevypocitatelni ludia, neexistuje aby si priznali chybu,su pomstivi, nedotklivi, strasne jesitni. maju vybuchy zlosti a su to strasne falosne tvory. poznam niekolko rakov a stacilo mi na cely zivot. uz len ked pocujem ze niekto novy s kym sa zoznamim je rak, tak od neho utekam.
ale aj tak - sudit ludi podla znamenia je podla mna blbost. to len my samy si to tak vysvetlujeme, lebo ti debili, s ktorymi mame nejaku skusenost, su proste v nejakom znameni. keby boli v tom istom ako my, tak by sme jednoducho povedali, ze su to kreteni. a takto povieme, ze su to raci, blizienci, alebo...

nastya

Ja som tiež toho názoru , že nezáleží od znamenia ale od čŕt povahy a osobnosti samotnej teda oboch ... riaď sa radšej realitou

ivetka19

kazdopadne, urcite sa nenehaj odradit komentarmi.mozno tebe akurat jeho povaha sedi.Ale treba ratat s tym,ze raz je taky a raz taky

konvwalina

blizenci su katastrofalne povahy,sorry ak som niekoho urazila ale mam sestru a este par známych v tomto znameni a to je nieco hrozne to ich chovanie presne ako tu bolo spomenute,necitlivy,uzavrety,nevsimavy,rozpoltene osoby.Ja by som s takym clovekom nevedela zit zabila by som ho.Ani s mojou sestrou nevychadzam a mrzi ma to lebo je moja jedina sestra ale to keby som rozvadzala co je to za povaha tak to sa neda ani definovat.podla mna tych ludi niekto musel potrestat lebo inak si neviem vysvetlit ako moze niekto byt taky...mozno sudim az prilis ale podla mna sa snimi jednoducho neda,lebo raz su taky a raz taky a tak sa proste neda zit.Moj partner ma zevraj najhorsie znamenie v kalendary a musim povedat ze 1000 lepsie sa da zvladnut ako henti blizenci.kto toto vymyslel...