Stava sa z neho namysleny snob

Príspevok v téme: Stava sa z neho namysleny snob
neista som

Priatel sa vratil po pol roku z Irska. No po navrate je ako vymeneny. Zmenil sa v spravani, je velmi sebavedomy a doslova namysleny. Pohrda vsetkym v meste a stale porovnava s mestom kde za ten polrok zil. Vsetko je tu na svk biedne, mizerne, nemoderne a zaostale. On sam sa zacal obliekat tak ako sa dovtedy neobliekal. Predtym nedbal velmi na vyzor a teraz chodi zrazu do kadernictva, nakupuje satstvo lebo ako vravi musi byt cool nie ako slovenski dedinski gacovia, chodi len do vyberanych restik a kaviarni lebo on sa chce najest na urovni. Pohrdat zacal aj mnou. Vraj niesom velmi na urovni, nemam sa bavit s tou a tou, co to mam za blbe kamosky, mam si najst novu pracu a nie taku podradnu, pracujem ako predavacka v textile ale ja som rada, ze v dnesnej dobe vobec pracu mam a niezeby som este frflala ako on. Keca mi do toho ako sa mam obliekat co predtym nerobil a bolo mu to v podstate jedno. Este aj do ucesu mi zacal kecat. Ja ho nespoznavam. Meni sa v snoba a lezie mi na nervy z toho aky mudry a sikovny je zrazu, ze vsetko vie len on najlepsie, len on to dokaze, len o vie ako co treba spravit, len on on on ....
Tam pritom robil len na sklade a potom kdesi v pristave s rybami a neskor v jednej restauracii. Boli tam viaceri a spolu s nim este dvaja z naseho mesta. Aj na nich vidim, ze sa zmenili povahou a spravanim. Vsetci su taki snobski odrazu az sa s nimi neda vydrzat. Len sa hadame. Chcela som s nim ist na jedne trhy ktore sa u nas v meste konali pred par tyzdnami tak mi povedal ze to tu u nas niesu ziadne fest trhy ale brakovina. Potom som chcela ist s nim na kolotoce s mojou neterkou a sestrou a on ze take kolotoce ake su na svk su naprd ze to som este nevidela kolotoce v prateri. Lebo medzitym uz bol s kamosmi aj tam. On stale len tie fest restiky, kaviarne, len butiky s oblecenim a kozmetikou. Bavi sa len s ludmi na urovni ako to on nazyva. Prestavame si spolu rozumiet a viac sa vieme nezhodnut v nazoroch ako zhodnut. Mna to uz nebavi a neviem co bude dalej. Co mi radite, ma to s nim este nejaku buducnost. V decembri ma ist opat do Irska, ze vianoce na svk nestoja za nic ani silvester. Ze Dublin je super pocas vianoc vyzdobeny a silvester je tam fasa. Uplne zacal pohrdat svojou rodnou zemou a vsetkym co s tym suvisi. Najradsej by som mu jednu vylepila a vykricala mu vsetko do tvare co si o nom myslim. Ma 31 rokov. Sme len priatelia aj ked neviem ako este dlho :(
Dakujem ak ste to docitali dokonca. Rada si precitam vase nazory, dakujem.

5.5 elsa

slobodna pôjde zarobiť ale stále bude len zamestnancom to čo zarobí vždy minie nikdy nebude milionár stále bude tam kde je ......

5.5 elsa

slobodna ja sa pozerám aká som produktívna sama pre seba a štatistiky ma nezaujímajú žiadna firma zamestnancovi nedá zarobiť toľko aby si mohol kúpiť čo sa mu zapáči.....

rovinka

Tak ho tam pošli, zbaľ mu všetky švestky a na rozlúčku mu jednu vlep. A nech si tam už ostane.
Veď jeho to raz prejde a uvedomí si, odkiaľ pochádza, a čo je najväčšie bohatstvo.
Najsmutnejšie je, že takíto ľudia, čo nenávidia Slovensko odchádzajú do zahraničia, a tam o Slovensku aj takto rozprávajú v negatívnom svetle. A potom si celý svet myslí, že tu sme 100 rokov za opicami, a že na Slovensku nič nie je.
Ja som bola v zahraničí na jeden mesiac, a už som nevedela vydržať, kedy pôjdem domov. Reprezentovala som náš kraj, s hrdosťou som hovorila, že som Slovenka, a musela som vyvraciať ľuďom chybné názory, veď oni mi ukazujú televízor, a hovoria, že cez to sa dá pozerať film. A toto je mikrovlnka, predstav si, že sa v nej dá prihriať jedlo.
Takéhoto snoba nakop do zadku a zahoď mu spiatočnú letenku.

5.5 elsa

slobodna on ale nemôže porovnať neporovnateľné keď to nikdy nemal má hotovosť ktorú minie a znova bude na nule neležia mu milióny na účte na ktorých zarába a zveľaduje majetok

5.5 elsa

a ten kto pracuje môže byť produktívny ak vie v čom kde má prehľad je schopný šikovný v tom čo robí môže si zarobiť ale musí robiť na seba nie na druhých chlapec :)