Ako navrhnut babe sex?

Príspevok v téme: Ako navrhnut babe sex?
PonukaNaSex

Caute. Mam problem.
Jedno dievča z nasej skoly sa mi akosi zapáčilo.
Má 16 ja budem mať o 2 mesiace 17.
Ale ide o to že sa až tak nepoznáme. Je rovnaký ročník ako ja ale iná trieda. Moc sa nerozprávame ani podobne. No ja si myslím že by ma nemala odmietnuť. Ja sa ženám väčsinou páčim. Ale kdovie? Co ak jej nie? Alebo to jednoducho nepríjme? Nebude to zrovna dvakrát príjemné ju stretnuť na chodbe a podobne. Môže to este aj prezradiť ostatným čo som jej ponukal. Ale myslím že sa jej aj ja páčim. Je to pravdepodobné.
Otázka vsak je ako jej to navrhnuť? Alebo ako zistiť či by to prijala?

howtoooo

ak s nou chces sex tak jej to nehovor priamo sposobom ,,chcem s tebou sex,,... musis ju niekde pozvat, alebo aspon s nou ist na prechadzku, pekne sa s nou rozpravat, vtipkovat, sadnut si niekam, priblizit sa k sebe, dat si par pus a az potom mas sancu naznacit ze chces viac. aj tam to ale moze zlyhat, pretoze aj mlade baby maju z takych veci vycitky kvoli hlupym nazorom spolocnosti a hlavne nabozenstvu ze zena ktora ma rada sex je kurva... takze musis na nej uvidiet do akej miery je pre nu pohodlne sa o tom bavit narovinu a do akej miery to chce. ak uvidis ze je nadrzana len sa zrazu zasekla a neda sa s nou pohnut tak je to prave kvoli tymto vycitkam, takze musis vtedy spomalit a ist na to oblukom aby o tom nepremyslala. ked ju chces dostat na nejake miesto kde sa s nou da zasexovat, musis v takych pripadoch vytycit ciel nie priamo na to miesto, ale len kusok odtial kde ste prave teraz a ist tam z nejakeho uplne ineho dovodu. napr. sedite na lavicke, vies ze mas prazdny byt ktory je vzdialeny 20 min cesty, tak jej teraz nepovies ,,ideme ku nam trtkat,, ale povies jej pod sa prejst este tuto za roh, chcem ti tam nieco ukazat (oblohu, restauraciu, sochu, hocico). a potom pojdete zase dalej a takymto sposobom az napriklad k tomu tvojmu bytu. tam jej musis povedat zase nieco nepriamo, napriklad, ze jej chces uvarit nejaku svoju specialitu, alebo jej pustit nejaku super pesnicku, alebo jej zahrat na gitaru... a az potom mas spravnu prilezitost nieco podniknut, ale tiez opatrne a s citom. u dievcata s vycitkami zo sexu s kratkodobym partnerom musis vzbudit jednak pohodu, doveru, sexualny zaujem a samotny sex moze nastat len tak akoby zrazu, ze k tomu doslo nahle a uplne spontanne, aby mala pocit ze to nie je jej chyba a tiez aby sa nemala kedy nechat ovladat vycitkami. samozrejme ak je to dievca s chutou na sex a bez vycitiek tak sa lahko dostanete k sexu aj rovno v skole po vyucovani kdesi na zachodoch, takze tam netreba riesit ziadne komplikacie;)