Čo myslíte vy?

Príspevok v téme: Čo myslíte vy?
nastya

Niekedy mám zvláštne sny , niekedy o dobre inokedy o vojne o tom zlom , čo ľudstvo pácha , kedže sa mi sníval sen v téme "život" "energia" "krivka života" a je dátum , aký je rozhodla som túto tému publikovať ...Ak sú naše myšlienky elektrickým impulzom a tým vydáva do vesmíru energiu "niekam" čo sú sny ? do akého vesmíru posielame túto ? vieme tam zažiť čokoľvek , kdekoľvek , aspoň ja , mám sny občas , ale to sa stalo len párkrát aj veštecké . V mojom dnešnom spánku , som spala len možno hodinu a niekoľko minút a ľudia v ňom sa mi snažili dať neuveriteľné množstvo informácií , je zaujímavé , že v sne ľudí poznáte , takých , ktorých ani nepoznáte , máte ich radi a prejavíte im dôveru / usúdite že to nieje ten "zbytočný sen" len o snení , ale prostredníctvom neho , skrz vás chce niekto alebo niečo skázať svetu ....touto témou by sa mali zaoberať hlavne ľudia , ktorý v sny veria - NIE v TIE AMERICKĚ , ale tie , keď sme v životnej krivke , niekde kde je možné stretnúť , dotknúť sa , lietať ..verím že to je forma sveta , veď aj v tele len prúdi energia!a tá sa len po smrti vraj presunie do iného sveta , ako ďaleko je ten svet ? čo je v ňom , keď sme tam ako ľudia dosiahli zistenie , že sme mrtví? prečo vchádzame do snov , svetov do ktorých nepatríme ? občas zanecháme aj stopy....a prečo keď sme v tomto statuse napri. kóma prečo sa niekedy nechceme vrátiť do toho nášho sveta späť ? tak isto ako sa vraj život dá nakaziť "mŕtvom" sa prejavujú známky živa opačne , telo sa rozloží alebo nakazí ochorie človek sa neznáma automatický bojí smrti keď sa to tela dostane trieska alebo niečo čo doň nepatrí , tak miesto "infikované" doslova pulzuje? je to nejaký skrz dvoch energií? života a toho čo nás môže prakticky zničiť? ...fyzicky je to premena.Ale moja téma je o jednom , o tejto energií ,, ktorú nevieme napodobiť , niekedy privolať spať , uviazne ...nebudem tu uvádzať všetky detaily , ale vraj sa vieme na svoju naladiť , čo nieje jednoduché , niečo ako hypnóza , počúvať vlastný tlkot srdca a spojiť ho s prítomnosťou , až sa dostanete do akého si paralérneho sveta , kde sa vidíte z iného uhla a viete s tou svojou energiou pracovať . Je to šialené , ale akú hodnotu by mal človek , hodný priviesť niekoho z kómy ak by toto dokázal ? človek teda jeho energia uviazla v inom svete a telo je živé , je to určite zaujímavé snové zamyslenie . Aj keď sa porežete tak krv sa zrazí , akoby menila svoju status , niekam inam .. do iného sveta , vieme jej zloženie , ale čo by stála cena života ?kde je háčik aby sa krv stala krvou ? zlúčeninu biológie a toho tajomna ? človek nie nadarmo využíva len nejakú časť mozgu , mozog si počas života viete vraj cvičením zdokonaľovať a ovplyvňovať tak jeho percentuálnu výkonnosť o malé mizivé percentá , ale aj 0,0001 je nejaká hodnota nie ? a keď ma niečo hodnotu a meria sa ,skúma , tak stojí za to sa nad tým zamyslieť , ľudský mozog bude a je veľkou záhadou . :) komentujte k téme ! k snom! tí ktorým je zdieľaná táto informácia sa určite dostane :)