Zdrave stravovanie a chudnutie - vymena skusenosti a dobrych rad

Helus

kilecko mohla by si tu napisat ten tvoj uzasny receptik na sampionovu polievku,ja si uz presne nepametam,co tam islo.Isto bude mat uspech,ako u nas,ked sme mali 90 dnovku.

Helus

Zorica vitam ta mnedzi nami.Ja mam stravovacie obmedzenia,mam celiakiu,a nemozem nic mliecne,a tak som pred stanovenim diagnozy milovala cottage,skoro denne som ho jedla na veceru s karelabom.

Zorica

Ahojte, myslienka skvela takze sa pridavam!
Tak dnes moj predpokladany jedalnicek a pohyb
R: ovsene vlocky, jogurt a trochu medu D: dnes sa nekona, prave ranajkujem O: 50g Celozrnnych spagiet, carbonara sauce a 1 paradajka k tomu O: nizkosacharidova tycinka, jablko V: vajce, cottage, zelenina a celozrnny rozok
Pohyb: 2 hod prechadzka

Momentalne mam 63,5kg, 176cm a atakujem stvrtstorocnicu :)

Helus

Ahojte dievcata tak mne zacala dnes tyzdenna dovolenka,hura az na to ze mam behacky po doktoroch.prave pijem kavicku+ cajik.A pojdem si spravit smothie-ananas+banan+ pomaranc.Prajem vam pekny den.

Helus

ahojte dievcata,vidim,ze tema sa ujala.Ja jedavam len ovocie,ked som v praci doobeda,a ked mam poobednu tak smothie.Na obed budu zapekane zemiaky,z cviklou.A samo ze kava rano+ zelenny cajik.

vajanka

Ahojte baby, toto je jeden super clanok, ktorý pomohol mne aj mojim kamoškám.Vzdy sme super zacali, a potom jasne aj skoro koncili, bud sme niečo prehnali,alebo nedodrzali. skusali sme Editu Sipeky,Bukovského, začali tvrdo a ziadny efekt. Skuste sa aj vy inšpirovať. -odkaz odstránený- ja som najviac robila chyby v bode 2,3,5. prečítajte si to. ja som si to skopírovala a odvtedy ho každému odporúčam.

Dorotty

Ahojte, pridávam sa k vám :) Mám 17 rokov. 165cm a 71kg . Ja som si kúpila knihu telo ako posilňovňa pre ženy. Je celkom fajn, mám tam rozvrh cvikov, tak podľa nich budem cvičiť :) .
lu - nie som nejaký odborník ale skús si zdravé jedlo pripraviť vopred do nejakej misky alebo tak :)

lu

Ahojte, mám 71,167 a 31rokov...kúpila som si bukovskeho, návod na prežitie pre ženu a macingovu, najedzte sa do stihlosti...
Dnes som začala čítať macingovu, ale zatvárali sa mi oči, chcela by som asi skúsiť tu jej 28 dňovú kúru...ale neviem, cu sa to bude dať, keďže robim 12cky a vôbec, ale vôbec sa neviem poriadne v práci stravovať...chcela by som aj od váš poradiť, ako by ste riešili stravovanie na 12ckach na ranných a nočných zmenach...
Samozrejme, cvičenie nepripadá v úvahu, lebo nie je čas a ani chuť, ale ja mám v práci pohybu až až, som expedientka, takže sa veľa nachodim a vôbec nesedim..
Prosím poradte...ďakujem a budem sa aj ja s vami deliť o stravovaní, ked budem mať čas....este raz diky

kilecko

Ahoj Helus a aj ostatne dievcata pridajte sa .Chcem sa do vianoc zdravo stravovat ,aby som nieco pochudla ,lebo ked pridu vianoce clovek vzdy aspon ja priberem cez vianoce sa neda odolat pokuseniam.Takze od zajtra musim pridat v pitnom rezime od rana do vecera vypit minimalne 2 litre cistej vody.Na rano si dam 1 krajec cerealneho chlebika ,obed polievka a obed masko so zeleninou na veceru cottage syr pojdem kupit do Lidla ten mi chuti.Rano sa odvazim zapisem vahu do zosita a uvidim kolko dam za mesiac dole aj ked nie vela ,ale aspon 1,5 kg by bolo fajn a kazdy den sa pokrutim na rotane minimalne 20 minut a k tomu par brusakov a na steperi tak 20 minut ,musim si to pisat do zosita a byt na seba prisna ,lebo inac to nezvladnem .Tak dievcata pridajte sa napistte vek a kilecka a budeme sa podporovat spolu nam to pojde lepsie .Mne sa uz takto podarilo tu na internete schudnut s kamoskami .