Nadmerna unava

babuš

Odporúčam navštíviť aj kardiológa. Jeden môj známi zaspával aj na záchode a to mu neskôr zistili problém so srdiečkom. Určite nezaškodí jedno kompletné vyšetrenie! Navštívte lekára čím skôr a dajte sa úplne vyšetriť, ak Vám aj nič nebude aj tak budete aspoň kľudnejšia, že ste určite zdravá.
Inak ak ste zdravá tak to bude zlou životosprávou. Treba začať možno trocha športovať a jesť zdravšie. Veľa šťastia!

Lulu2011

toto je na dlhu trat a mozno bez konca, kolko som sa ja nabehala vystreni...skus vitaminy, mna obycajne centrum postavilo na nohy, mozno prijimas stravu prazdnu, rozky, maso, sladkosti a telo nema ziviny, skus najskor to, samozrejme medzitým kompletna biochemia u dr. najma zelezo v akom stave mas, hemoglobin

redka

inac odporucam nechat si urobit aspon zakladny krvn obraz, ci sa ti tam nieco neukaze... pozriet mozno aj hormony stitnej zlazy, pozriet ci ti nechybaju nejake latky, vitaminy.. napr b12, vit. D alebo napriklad zelezo... skoc ku obvodnej na preventivu...

redka

no pricin moze byt viac... moze to byt problem travenia, premnozenej kvasinky, parazitov, vycerpanych nadobliciek ...