Bojim sa

jojkus

zajtra to už dam,už odteraz mam strach :( potom dam vediet kedy ma objednaju a co mi povedal ,ale asi nic prijemne mi nepovie :(

Žužova

Bolesti v podbrušku su bežne,možeš byť prechladnutá možeš mať malú vodovu cystu ktorá pri správnej liečbe samovolne praskne a ani nebudeš vedieť.
Pozri na tu prehliadku by si mala isť čím skor už len z principu.Si dospaleá žena,mala by to byť tvoja povinnosť ak chceš raz mať deti :) proste zober telefon a šup volaj :)

jojkus

ale ako nabrat tu odvahu??? už mam aj tel.cislo že tam zavolam a sa objednam ale stale mam panicky strach co ked mi nieco zisti :(

Žužova

Fuha si už dosť stará na to aby si sa bála takýchto banalít.
Chápem že možno si doteraz nemala žiadne problemy tak si nemala potrebu navštiviť gyndu..tak bud rada že nemáš ani zteraz nič vážne a iba špinenie možno menší zápal. GYnekolog ti hlavu netrhne. neboj sa ! bože :)

Slobodna

Nič, normálne si nebola, akurát ťa trošku zvozí ale to je celé.
Ak chceš mať niekedy deti, nemala by si zanedbávať svoje ženské zdravie a už vôbec nie kvôli zbytočnému strachu.
Popýtaj sa známych alebo kamarátok na nejakého dobrého gynekológa alebo gynekologičku (čo ti je príjemnejšie).
Jedna návšteva gynekológa je dosť málo.

jojkus

bola som raz aj to v zahranici,neviem kam mam ist co mu mam povedat že preco som tak dlho nebola nikde,,,bojim sa toho

Slobodna

A čoho sa bojíš? Veď on ti tam neodhryzne hlavu akurát sa v tebe trošku pošmátra, čo je niekedy dosť nepríjemné a bolestivé. Máš 29 rokov, to mi chceš povedať, že si doteraz nebola ešte na gynči???
Už si dávno mala chodiť aspoň na pravidelné prehliadky.