Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza Multiplex

lubka393

Zdravim. chcela by som vas touto cestou poprosit o vyplnenie 20min. dotaznika, ktory je urceny na subjektivne hodnotenie kvality zivota. Dotaznik je anonymny a je urceny len pre moju diplomovu pracu.velka vdaka za spolupracu!
docs.google.com

slniecko235

moja mama ma tiez sm zacali sme sa teraz liecit u lekarky vyskolenej pani Blahovou a uz v pociatkoch sa jej to velmi zlepsuje... urcite odporucam.. klasicka medicina vas nikdy nevylieci pretoze nezabija patogeny ktore rs sposobuju...

Myelin

Ahoj. Ja mam tiez Sklerozu Multiplex. Zijem v Nemecku. 8.5 som zacala s Coimbra Protokollom. Je terapia s vysokou davkou vitaminu D. Na Slovensku myslim, ze nemate este doktora, ktory to robi, ale vo Viedni je jeden.

natur 60

Strašiak,je tu veľa rôznych názorov,ale vidím,že nikto z diskutujúcich nemá túto diagnozu.Ja mám SM-ku 10 rokov a veľmi dobré skúsenosti s prírod.produktami.Pokial máš záujem kontaktuj ma cez moju e-mailovú schránku.

fitMonka

Daj si do google ,,skleroza noni" Takmer vsade sa odporuca pri tejto chorobe Noni ako jedna z prvych prirodnych lieciv na uzivanie, sa cudujem, ze to tu nikto nespomenul... napr. www.prirodnicestou.cz
Mozem odporucit Noni od bhip-u, top kvalita, spracovanie vymrazovanim a kazda davka osobitne zabalena koli zachovaniu zdravych latok.

Ivka 1

Ak nechodil ten, o kom píšeš Ty o barliach, potom nepíšeme o jednej a tej istej osobe.Je predsa viac ľudí,ktorým diagnostikovali SM a produkty FLP im pomohli zlepšiť stav. Máš ale pravdu, že môjmu známemu sa zlepšil stav nielen vďaka produktom FLP. Je to predovšetkým o zmene životného štýlu a o pevnej vôli.

realista

Ivka nezveličuj,ja viem o kom hovoríš a nie je pravda,že chodil o barlách.Je pravda,že v rámci možností tento človek funguje veľmi dobre a je to aj zásluhou produktov ktoré popisuješ.Nie je to však,len preto.

Ivka 1

Strasiak presne tak ako piše RNG dá sa pomocť prirodnymi produktami. Mam známeho, čo už chodil o barliach a ťahal nohy za sebou. Zo začiatku, keď mu bolo ponúknuté riešenie formou prírodných produktov FLP.
Zdravotný stav sa však zhoršoval a po porade s lekárskym poradným zborom naturálnej medicíny začal užívať prírodné produkty. V súčasnej dobe dokáže bez bariel absolvovať nenáročné horské túry - naposledy bol na Kriváni. Veľmi mu pomáha aj nordic walking - udržuje si kondíciu a primeranú hmotnosť. Snáď nakoniec taký malý súhrn z lekárskych odporúčaní.
Pacienti so SM by mali jesť striedmu,zdravú a vyváženú stravu.
Mali by zvýšiť prisun vitamínov a minerálov. Dôležité sú vitamíny skupiny
B / B- 1 , B- 6 , B – 12 / A a E . Z minerálov je veľmi dôležitý prísun vápnika a horčíka.Dôležitý je aj prísun nenasýtených mastných kyselín , ovocia , zeleniny a cereálií.
Treba sa vyhnúť nadmernej konzumácií alkoholu,piva. Alkohol a fajčenie oslabuje imunitný systém a spôsobuje deficit vitamínov – najmä skupiny B.
Bezpodmienečne je potrebné nahradiť nasýtené (živočíšne) tuky, tukmi nenasýtenými typu omega 3 a omega 9
Veľmi dôležité pri SM je vyležať každé i sebamenšie prechladnutie ( i kašeľ), angínu, chrípku a pod. Odporúča sa užívať ATB na prírodnej báze (Propolisové tablety, Garlic
Thyme ) , ktoré nemajú také vedľajšie nežiadúce účinky ako syntetické ATB.
Veľmi dôležité je vyhýbať sa rozčúleniu, stresovým situáciám, chladu a zvýšenej námahe.
Odporúča sa aj zmena životného štýlu.
Neúspešnosť úplného vyliečenia SM vedie mnohých pacientov k liečbe alternatívnou medicínou, kde svoje nezastupiteľné miesto, a právom , prislúcha práve prípravkom FLP.
Táto alternatívna liečba spolu s dietnymi opatreniami znižuje frekvenciu relapsov a progresiu ochorenia.
Prípravky FLP odporúčané pri SM : Aloe Vera Gél/ Berry nektár, Artic – Sea,
Ginkgo Plus, Royall jelly, Bee Pollen,
Nature – Mine, A-Beta- CarE, Lycium Plus
Aloe Vera Gel / Berry nektár -imunomodulátor
- dôležitý zdroj všetkých vitamínov (aj vitamínov skupiny B)
-má výrazné protizápalové účinky
-regeneruje a vitalizuje organizmus
-je zdrojom dôležitých živín

Artic- Sea - sú dôležitým zdrojom nenasýtených mastných kyselín typu omega 3 a omega 9
- majú výrazné protizápalové účinky
- sú nevyhnutné pre správnu výživu mozgu a zraku

A-Beta-Car E - veľmi cenný zdroj vitamínov A, E, selénu

Royal jelly - včelia materská kašička
- obsahuje všetky dôležité vitamíny vrátane vit.skup. B
- obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny a dôležité minerály
-podporuje metabolizmus a zvyšuje energiu
- obsahuje acetalcholin – ktorý je dôležitý pri prenose nervových vzruchov v mozgu.

Ginkgo Plus - zvyšuje cirkuláciu krvi v mozgu, tým sa zvyšuje prísun kyslíka a živín do mozgu, čo zlepšuje regeneráciu poškode-ných nervov
- významne zvyšuje aktivitu neurónov a prenos vzruchov neurónmi
- zlepšuje pamäť a mentálnu koncentráciu
- je to účinné mozgové tonikum

Bee Pollen - včelí peľ - jedinečný zdroj všetkých aminokyselin obohatených o dôležité vitamíny (vrátane vit. Skup. B) a min.látky
- eliminuje pocity vyčerpania a únavy
- zlepšuje efektívnosť imunitného a nervového systému

Nature Min - poskytuje minerály a stopové prvky v úplne vyváženom pomere
- chelátová väzba týchto minerálov podporuje max.absorciu čo je podstatné pre ich efektívny účinok

Forever Aktive Probiotik - môže byť účinný pri prevenci i i terapii aj takých chorobných stavov , ktoré sa nedajú ovplyniť chemoterapiou či antibiotiko-terapiou.
Mnohé z imunomodulačných aktivít probiotik sa dokázali , významne sa však môžu uplatňovať aj u patogénne alergických a autoimunnych ochorení.

Tak to je malý výpis z odporúčaní, samozrejme všetky produkty sa nemusia brať všetky naraz, dôležité sú ich kombinácie a dávkovanie.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.