Potrebujem impulz do života

Príspevok v téme: Potrebujem impulz do života
smutna22

Dobrý deň,
Konečne nastal deň, kedy môžem zrelaxovať. A keďže sa nemusím nikam ponáhľať, dobehli ma moje myšlienky...Pocit prázdna, nenaplnenia, pocit, že nemám dostatok šťastných okamihov v živote,...
Poviem to stručne. V pracovnom živote sa mi darí (skvelé brigády jedna za druhou, kvalitne ťažká škola a hádam aj ozaj dobrá), no mám pocit že môj osobný život upadá :(. Keďže mám toho veľa, aj priateľ má toho veľa, domov večer chodíme obaja unavení. On pri počítači, ja pri počítači alebo knižke a pred TV...Teda on zaviedol túto aktivitu do našich každodenných životov, ja som sa len prispôsobila...ale už mi to dlšiu dobu lezie na nervy :(. Aj mu poviem, že pome sa prejsť, ale on zas že je unavený po celom dni, že si musí čítať do práce a pod....
Cez víkendy zväčša musí odcestovať domov, kde zas ja nerada chodím. Necítim sa tam dobre. Nevychádzam si moc dobre s jeho sestrou a jej priateľom...Teda snažím sa, ale ona je moc žiarlivá a akonáhle sa on začne na mňa usmievať, tak je zle...Preto on radšej ticho je v mojej blízkosti...No a veľa vecí ďalších sa po čase nakopilo, prečo vždy radšej ostanem bez neho doma sama, ako by som mala ísť s ním k nemu domov...
Takže na mňa doľahajú myšlienky, že s priateľom sa sebe navzájom vôbec nevenujeme. Keď potom vidíme šťastné fotky kamošiek s ich partnermi na facebooku, tak mi srdce puká a je mi to celé ľúto...
A tiež som dnes videla fotky dvoch báb na facebooku a tiež čo fotka to šťastie. Z každej fotky vyžarovalo toľko pozitívnej energie, šťastia...tak v danom okamihu mi to tak došlo, že nemám taký život. S priateľom sa mi zdá, že mám strašne málo takých sponntánnych malých okamihov šťastia, s kamoškami sa viac bavíme o problémoch s chlapmi, problémami v rodine,...a pritom ja by som práve pri týchto kamarátkach radšej zabudla na denné problémy a zregenerovala...
Neviem čo mám zmeniť vo svojom živote, ako sa začať na veci inak pozerať, viem len, že chcem mať s priateľom vzťah aký som mala na začiatku chodenia a kamarátky, ktoré nebudú stále riešiť problémy, ale zabávať sa.

susisusi

to je vyhovorka - behat mozes aj na pase v posilke. ja som sportovala kedysi vela, mala som super postavu, no kvoli stresom v skole som dva roky vypadla z toho a bola som nestastna zo seba. zacat je asi najtazsie v hocicom. lebo si musis vytvorit zvyk a najma na zaciatku ta zenie len pevna vola, dohodlanie, ktore musis posilovat. ja som sa nastvala a zacala chodit koncom leta do posilky opat tento rok. dost nerpavidelne, neintenzivne, vobec to uz neni take lahke akokedysi...
nastvalo ma to, tak som si kupila mesacnu pernamentku a ta je casovo obmedzena, ak za mesiac nepojdem aspon 11-12x tak ma to vyjde dost draho...tak som to splnila a sla tam, zatial 11x, este zo 2x stiham ist :)

moj priatel tiez sportuje a ja som sa hanbila, ze nic, teraz ma chvali, ze uz aj zmeny vidi, takze o par dni si kupim dalsiu mesacnu pernamentku.

mozno ti pomoze kupit si kurz na aerobic, lebo potrebujes kolektiv, niekto necvici rad sam.

tak urob to. najlepsie v blizkosti tvojho domova, nech nemas vyhovorku, ze snezi a ty nemozes ist.

ziadna vyhovorka, preco nemozes ist neexistuje! (jedine ze mas vaznu chorobu;))

smutna22

no dobre, nehovorím, že sledujem ľudí na facebooku...len som si pozrela dve baby zrovna v slabej chvílke, ani neviem prečo...no a to spustilo tieto moje myšlienky...lebo ozaj si všímam, že keď som s kamarátkami, tak často len čosi riešime...a aj priateľ mi raz povedal, že najradšej chodí len s chalanmi von, lebo tí nič neriešia...no a proste chcela by som nejakú zmenu do života...dlho som sa odhodlávala, že začnem behať (keďže aj priateľ rád športuje), no pridlho som sa nato chystala, a už je zima...tiež so psom plánujem začať chodiť na prechádzky (keď priateľ je zaneprázdnený prácou), no s ním nerada chodím, lebo ma moc neposlúcha. Radšej sa s ním len doma hrám. Proste neviem, ako začať.

susisusi

tak tak fb je len imidz :D vsetky happy fotky su len nastylovane, je to fake. v drvivej vacsine pripadov. ja neznasam fotky typu "cmuky cmuky s priatelom na duhe", je to otravne a pretvarka. potom za tyzden su rozideni aj tak.
kasli na to, sustred sa na vas vztah.
skus byt viac zaujimava, vymysli nejaku zabavnu aktivitu vecer, pokecajte pri vinku, ked nemate energiu a pod..

smejo33

opisala si ako by sa mal zmenit kazdy okrem teba, resp. styl zivota, normalne si nastav na fb zakaz sledovania ostatnych ludi, to myslim ze by mohol byt prvy spravny krok, vela takychto super happy foto vznikne tak ze je nuda vonku podme sa aspon odfotit a dat to na fb nech ostatni zavidia a vidis zavidis