Neustále praskanie v krku

Príspevok v téme: Neustále praskanie v krku
Arwyn

Dobrý deň, už asi 3 mesiace pociťujem neustále praskanie v krku. Nieje to také typické praskanie ako ked si nakloníte hlavu a tak duto to popraská, ale skôr také cvaknutie alebo cinknutie a deje sa to skoro neustále aj pri minimálnych pohybov napr. ked zdvyhnem, otočím hlavu alebo len sedím a viac sa nadýchnem. Neviete niekto čo by to mohlo byť?

Petraw34

Dobry den mam 25 rokov najpr som bola ako opita dizden bola som k lekarovi tak mi nic nezistili brali mi krv a moc ni mi nezstili ket ze zijem anglicku tak neje sa dostat mozne k lekarovi tak by som chcela pomoc alebo radu mala sp, zavraty take ako keby som bola opita po dizdny sa to zmenilo praska mi vkrku a hlava ma boli ket lezim ket stojim tak mi je dobre hlavne vecer sa citim hrozne ale ket cvicim je mi dobre som zmatena neviem co mi to praska v krku alebo hlave dakujem za odpoved vopred
A

Arwyn

Vobec netuší čo to je ale ja som tam išiel aj hlavne kvôli tomu že pri skakani mi akoby praska a naráža niečo v hlave ale podľa mňa to bude nejako súvisieť lebo sa mi to objavilo naraz s tým častým pukanim tak ma poslal na mri krcnej chrbtice 27.11 tak podľa toho uvidim ako dalej...

Shayleen

Držím ti palce. Ja som sa dočítala že to môže byť aj slabá svalová štruktúra ale aj kosti. U každého ako. Som zvedavá čo ti povie...

Arwyn

Ja to mam neustale pri každom malom pohnuti hlavy alebo pri hlbokom nadychu asi to bude nieco s chrbticou zajtra idem k ortopedovi, dam vedet co povedal...

Shayleen

Ja to mam denno denne už som s tým bola u neurológa ale povedal že to je ok. Ale rozmýšľam tiež nad tým ist ku ortopédom ins tým. Raz sa mi stalo že po spani som sa prebudila a som ešte ležala V posteli zle som si otočila hlavu a mi to tam poriadne prasklo. Mne začali behať mravce od krku po ústa a myslela som si že ohrniem. Ale chvála bohu trvalo to iba pár sekúnd a potom bolo ok. Ale aj mňa to nervoznuje že mi to skoro každý deň praská. . .